X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
формування звичок

Завантажити презентацію

формування звичок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Формування корисних і шкідливих звичок

Слайд 2

Мета: ознайомитись із поняттям “звичка”; навчитись розпізнавати різницю між корисними і шкідливими звичками; усвідомити необхідність формування корисних звичок; навчитись свідомо ставитись до власних вчинків, до свого здоров‘я; навчитись оцінювати ситуації ризику; виховувати силу волі для формування корисних звичок.

Слайд 3

Правила роботи: бути доброзичливим; поважати інших; говорити по черзі і по суті питання; кожен має право на свою думку; бути позитивним ; бути толерантним; бути активним.

Слайд 4

Кросворд Запитання: 1. Яку медаль мріє отримати кожен спортсмен? 2. Хто підтримує людину у будь – якій ситуації? 3. Які спортивні змагання відбуваються раз на 4 роки? 4. Що відчуває спортсмен після перемоги? 5. Як називають спортсмена, який завжди вірить у перемогу? 6. Що допомагає спортсмену перемогти у змаганнях? 7. Який снаряд штовхають атлети?

Слайд 5

“Здоров’я настільки переважає всі блага життя , що воістину здоровий злидар щасливіший за хворого короля” Шопенгауер

Слайд 6

Звички – це дії і вчинки, виконання яких стало потребою людини.Це дії, які закріпилися в нашій поведінці вна- слідок багаторазового повторення.

Слайд 7

Посієш вчинок – пожнеш звичку, посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер- пожнеш долю.

Слайд 8

Як можна подолати шкідливу звичку? виробити навички здорового способу життя; виховувати в собі силу волі; формувати корисні звички; дбати про своє здоров’я; боротися зі шкідливими звичками.

Слайд 9

Прислів’я: Звичка – друга натура. Побороти дурні звички легше сьогодні, ніж завтра. Не кажи не вмію,а кажи навчуся. Хто стримує свій язичок, в того голова не болить.

Слайд 10

Гра “Піраміда способу життя” Андрій: учень 9-го класу,тренується у футбольній команді,відвідує тренажерний зал, не курить, інколи вживає алкоголь,харчується різноманітно,хоча перевагу віддає м’ясним продуктам. Іван: працює на заводі, багато курить,зловживає алкоголем,не має сили волі,улюблений відпочинок – дивитися телевізор,харчується нерегулярно, його мати часто вживає алкоголь. Сергій : студент, займається кікбоксінгом, не курить, не вживає алкоголь, має гарну фігуру, грає на гітарі,має багато друзів,харчується регулярно, склад їжі збалансований. Світлана: має надлишок ваги; рідко вживає алкоголь; вважає себе некрасивою, тому комплексує; любить побути на самоті; до їжі невибаглива.

Слайд 11

Вправа “Відкритий мікрофон” “Цей урок навчив мене...” “Найбільше мені сподобалося...” “На уроці я ...” “Сьогодні я зрозумів...” “З цього уроку я можу зробити висновок...”

Слайд 12

“Той, хто може подолати іншого,- сильний, а той, хто може подолати себе , - могутній” Лао - цзи

Слайд 13

Дякую за активну роботу на уроці!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)