X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВВЕДЕННЯ В КОСМЕТОЛОГІЮ. ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ КОСМЕТОЛОГІЇ

Завантажити презентацію

ВВЕДЕННЯ В КОСМЕТОЛОГІЮ. ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ КОСМЕТОЛОГІЇ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВВЕДЕННЯ В КОСМЕТОЛОГІЮ. ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ КОСМЕТОЛОГІЇ Лектор Меліш Ю.Б.

Слайд 2

Косметологія наука, яка вивчає методи діагностики, профілактики та лікування захворювань, ліквідацію косметичних недоліків шкіри, вроджених і набутих дефектів .

Слайд 3

КОСМЕТОЛОГІЯ   МЕДИЧНА ЛІКУВАЛЬНА ДЕКОРАТИВНА

Слайд 4

ЛІКУВАЛЬНА консервативна електрокоагуляція, електоепіляція, процедури міостимуляції, АНА- пілінги

Слайд 5

Хірургічна ліпосакція, пластична хірургія.

Слайд 6

МОРФОЛОГІЯ ШКІРИ загальна площа — 1 ,5-2 м2, вага — в середньому 4 кг, що становить 4-9 % від загальної маси тіла. Товщина шкіри на різних ділянках різна і коливається в межах 0,5-4 мм.

Слайд 7

Колір шкіри синій (дезоксигемоглобін), червоний (оксигемоглобін), жовтий (каротин), коричневий (меланін).

Слайд 8

Гістологічно епідерміс дерму (власне шкіру) підшкірну клітковину додатки шкіри

Слайд 9

Слайд 10

Епідерміс базальний або зародковий, шипоподібний, зернистий, блискучий роговий.

Слайд 11

Дерма складається із волокнистої субстанції, до складу якої входять колагенові, еластичні та ретикулярні волокна, а між ними є клітинні елементи та основна речовина.

Слайд 12

дерму поділяють Сітчастий шар розміщується нижче сосочкового і межує із підшкірною клітковиною. Сосочковий шар знаходиться безпосередньо під епідермісом і утворений сосочками дерми, які заглиблюються в епідерміс .

Слайд 13

Підшкірна жирова клітковина волокниста сполучна тканина, скупчення жирових клітин, кровоносних судин, нервових стовбурів та волокон, цибулин, волосся, клубочків, потових залоз.

Слайд 14

Додатки шкіри Нігті Волосся Сальні залози Потові запози Апокринові залози Мерокринові залози

Слайд 15

ФІЗІОЛОГІЯ ШКIРИ ЛЮДИНИ Захисна функція шкіри Обмінна функція шкіри Імунологічна функція шкіри Терморегуляторна функція шкіри Чутлива функція шкіри Видільна (секреторна) функція шкіри Рєзорбтивна (всмоктувальна) функція шкіри .

Слайд 16

ВИЗНАЧЕННЯ ТИПІВ ШКІРИ жирна, нормальна, суха, комбінована

Слайд 17

РН нормальної шкіри на шкірі верхньої частини тіла від 5 до 5,5; на шкірі нижньої частини тіла від 5,5 до 6;      на долонях від 6,2 до 6,5;        на шкірі голови від 4 до 5;

Слайд 18

Визначення інтенсивності пігментації шкіри метод фотопігментометрії, який оснований на принципі фотоелемента і дозволяє визначити інтенсивність поглинання світлового потоку.

Слайд 19

Визначення температурної чутливості шіри Використовують метод теплової естезіо і алгезіометрії, що дозволяє визначити поріг тепло відчуття і максимально температуру шкіри, при якій з’являється біль, тобто поріг алгезіометрії.

Слайд 20

Тести, які визначають тургор і еластичність шкіри Ротаційно-компресійний тест; Шкірна складка;

Слайд 21

Старіння шкіри Внутрішнє старінняя або хроностаріння ; Зовнішнє старіння або фотостаріння; До внутрішніх відносять спадковість та гормональний статус. До зовнішніх – дію зовнішнього середовища та спосіб життя. “

Слайд 22

Механізм розвитку зморщок. Динамічні зморшки; Статичні зморшки;

Слайд 23

Зони старіння Верхня зона - чоло, надбрівні дуги і верхні повіки; Середня зона - нижні повіки, ділянка щік і рота ; Нижня зона - нижній контур обличчя, підборіддя і шия;

Слайд 24

АПАРАТИ ДЛЯ ПРОЦЕДУР ПРОТИ СТАРІННЯ Електроліполіз А) електродний- електроди розміщують на поверхні шкіри Б) голчастий – голки електроди вводять безпосередньо в жирову тканину Прискорення внутрішньоклітинного обміну, зменшення об’єму жирової клітини, підвищення локальної температури тканини, поліпшення

Слайд 25

Міостимуляція Електроди розміщують на активних рухових точках м’язів за певною схемою, залежно від проблем, вплив чиниться імпульсним елекростумом Визначаються певні ступені скорочення потрібного м’яза за зміною його довжини (пасивна ізометрична гімнастика), що дає можливість коректувати фігуру.

Слайд 26

Пресотерапія А) барокомпресія – надлишковий тиск повітря на обмеженій ділянці Б) імпульсна баротерапія – поєднання періодів локального підвищення і зниження тиску Поліпшення тонусу судин м’язевого типу, зростання швидкості транскапілярного обміну речовин, посчилення кровопостачання скелетних м”язів та ендотелію.

Слайд 27

Ендермотерапія Вакуумно – роликовий вплив на проблемні зони Нормалізуюча, релаксуюча дія на ЦНС, відновлювальний та тонізуючий ефекти на шкірні, м’язові та сполучнотканинні структури, лімфодренаж.

Слайд 28

Магнітолазерна терапія А) північний полюс магніту подібний до інфрачервоного терапевтичного лазеру – холодна природа Б) південний полюс магніту подібно до червоного терапевтичного лазера є теплим за природою Стимулює ріст дружньої мікрофлори, посилює репаративні процеси, регенерацію та ревіталізацію шкіри.

Слайд 29

Біомеханічна стимуляція Механічні коливання низької частоти і різної амплітуди викликають (вібраційні рухи) тканин і мязів. Максимальне м’язове розслаблення, поліпшення рухливості й еластичності зв’язок , підвищення тургору шкіри ,корекція овалу обличчя.

Слайд 30

Ультразвуковий вплив Вплив на проблемні зони за лабільною методикою низько та середньо частотного ультразвуку з індивідуально підібраною частотою коливань Мікромасаж на клітинному рівні посилення процесів лі полізу, виражений лімфодренажний ефект, ультразвуковий фонофорез комет. Засобів. Поліпшення тонусу шкіри та стану судин.

Слайд 31

Електротерапевтичний лімфодренаж Зовні до тіла підводиться модульований змінний струм, що впливає на нервові, м’язові та закінчення органів ЦНС міофібрили скелетних і гладких м’язів Активізація судинорухового і дихального центрів ,зниження ЧЧС ,збільшення припливу артеріальної крові і венозного відтоку, поліпшення тонусу кпшечника, жовчовивідних шляхів і сечоводів.

Слайд 32

Вакуумний дренаж Вплив на ділянку проблемних зон негативним тиском повітря (лабільна методика) За рахунок активізації локального крово- і лімфовітроку відбувається дренування міжклітинних просторів та зменшення набряку тканин. Посилення лімфодренажу та ліполісу

Слайд 33

Біомеханічна стимуляція метод лікувального впливу механічними коливаннями низької частоти і різної амплітуди, здійснюваний при безпосередньому контакті випромінювача - «вібромодуля» з тканинами пацієнта

Слайд 34

Ефекти м'язове розслаблення, поліпшення рухливості та еластичності зв'язок, очищення шкіри від рогових лусочок і ко-медонів (у випадку застосування насадок для мікродермабразії), підвищення тургору шкіри, зниження м'язового тонусу, розгладження глибоких складок, зменшення зморщок (чола, верхньої губи і шиї); ліфтинг контуру обличчя (корекція подвійного підборіддя, «бульдожих» щічок).

Слайд 35

догляд за обличчям: в'януча шкіра; наявність комедонів; жирний тип шкіри.

Слайд 36

волосолікування: випадання волосся; себорея. корекції хребта: остеохондроз; порушення постави; стомлення.

Слайд 37

Протипоказання Травми і захворювання опорнорухового апарату в гострому періоді, хвороба Рейно, вібраційна хвороба, яскраво виражений судинний малюнок на шкірі обличчя і тіла, порушення цілісності шкірного покриву, атеросклероз судин нижніх кінцівок, тромбофлебіт, лімфостаз, трофічні виразки і пролежні в зоні впливу.

Слайд 38

Мікрострумова терапія Показання. Знижений тургор шкіри, зморшки, розширені устя пор, змінений контур обличчя, неоднорідна текстура шкіри. Протипоказання. Гострі запальні процеси поверхні шкіри, попереднє введення боту-лотоксину, індивідуальна непереносимість електричного струму, імплантований кардіо-стимулятор, імплантовані слухові апарати, інфекції шкірних покривів обличчя та очей, вагітність, період до 4 місяців після пластичної операції, металеві та силіконові імлантати в ділянці голови.

Слайд 39

ХІРУРГІЧНІ МЕТОДИ КОРЕКЦІЇ ВІКОВОЇ ШКІРИ Корекція зморщок наявності жирових гриж (припухлості і «мішків» під очима) першого та другого ступеня птозу обличчя можливе золоте підшкірне армування. мініліфтинг, тобто підтяжка шкіри нижньої, середньої і верхньої частини обличчя через розріз при блефаропластиці нижньої повіки.

Слайд 40

Для збільшення об'єму і підкреслення контуру губ використовується біополімерний гель. Для корекції подвійного підборіддя проводять ліпоскульптуру. Найстійкіший результат досягається комбінуванням ліпоскульптури із золотим підшкірним армуванням або ліпоскульптури і ментопластики.

Слайд 41

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина