X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Очі - дзеркало душі. Коротко про іридодіагностику

Завантажити презентацію

Очі - дзеркало душі. Коротко про іридодіагностику

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Очі - дзеркало душі. Коротко про іридодіагностику Підготувала Осадча К.

Слайд 2

Іридодіагностика Іридодіагностика — діагностика за змінами кольору та рухливості райдужки. Метод абсолютно безболісний, не має протипоказань.

Слайд 3

За допомогою іридодіагностики визначається: Захворювання на ранніх стадіях Судити про стан систем органів Побачити всі перенесені захворювання Визначити схильність до захворювань. Контролювати ефективність будь-якого методу лікування

Слайд 4

Слайд 5

Принцип іридодіагностики: Метод діагностики оснований на знанні, що кожний орган людського організму має рефлекторний зв'язок із певною ділянкою райдужкиока. І якщо орган «дають збій», очі відразу це відображають на ній.

Слайд 6

Слайд 7

Іридодіагностика вдома Якщо ваші очі світлі, то є недостатний захист від сонячного світла. Це може бути причиною дратівливості, безсоння, втоми. Добре б в сонячні дні носити темні окуляри. Якщо райдужка щільн- це ознака відмінної спадковості, хорошою витривалості, міцного імунітету.     

Слайд 8

Іридодіагностика – високоточний метод діагностики чи шарлатанство?

Слайд 9

За: Іридодіагност може виявити невеликі відхилення в організмі, що використовується для профілактики патологій, дослідження дозволяє визначити особливості організму, стан окремих його систем, рівень стресу огранізму.

Слайд 10

Проти: Інші кажуть, що ймовірність правильно визначити діагноз - випадковость, бо текструра райдужки розвивається під час внутріутробного розвитку, не зазнаючи змін після народження. Стабільність структури райдужки використовується для ідентифікації особистості

Слайд 11

Висновки: На сьогоднішній день існує багато методів діагностики, один з них – іридодіагностика. Є багато інформації про цей метод, але щоб дізнатися правду, мабуть, треба самому відвідати іридодіагноста.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина