X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Медичні компанії

Завантажити презентацію

Медичні компанії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сучасні портативні аналізатори з точністю лабораторії ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 2

Компанія “ФАРМАСКО” Медична компанія “ФАРМАСКО” була створена у 2002г. «ФАРМАСКО» - єдина компанія в Україні, що спеціалізується на дистрибуції на український ринок експрес - тестів. “ФАРМАСКО” є лідером на ринку експрес-тестів. «Панацея 2006» «За найкращу реалізовану концепцію року– ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ” «Панацея 2008» «За найкращий тест на вагітність ULTRA» в номінації «Діагностичні тести» ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 3

HemoCue HemoCue – виробник – Швеція. HemoCue – портативні аналітичні системи з точністю сучасної лабораторії. Складаються з аналізатора HemoCue та кювет, які вже містять готові реактиви (оригінальна розробка виробника). Кількісне визначення гемоглобіну, глюкози, мікроальбуміну. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 4

HemoCue кювети: Оригінальна запатентована розробка виробника. Кювети містять вже готові сухі реактиви (крім HemoCue Hb 301). Використовуються як піпетка, ємкість для реакції та вимірювальна кювета. Випускаються в пластикових ємкостях та індивидуально упаковані в картонній коробці. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 5

Актуальність проблеми діагностики гемоглобіну, глюкози, мікроальбуміну. Гемоглобін - один з найбільш необхідних маркерів, в т.ч. «вільний» гемоглобін при гемолізі. Мікроальбумін - важливий показник функціонального стану нирок, який необхідний при цукровому діабеті, вагітності, захворюваннях нирок, але більшість медичних закладів не мають можливості цього аналізу. У зв’язку з особливостями роботи лабораторного обладнання часто пацієнти не мають можливості своєчасної діагностики. Портативні глюкометри придатні лише для скринінгу, адже їх похибка досягає 30%. Ідеальний аналізатор повинен об’єднувати діагностичну точність лабораторного обладнання та легкість експлуатації портативних апаратів. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 6

Актуальність проблеми цукрового діабету. Цукровий діабет – пандемія в світі. Призводить до економічних втрат, що перевищують втрати під час Світових Війн. За даними МОЗ на обліку з діагнозом «цукровий діабет» в Україні знаходиться – 1 млн. чоловік, але реальне число — 2,5 млн. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 7

HemoCue Glucose 201+ HemoCue Glucose 201- портативна аналітична система для кількісного визначення глюкози в крові. Кювети для аналізатора вже містять реактиви. Достатньо краплини крові, щоб отримати кількісний результат з лабораторною точністю протягом кількох секунд. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 8

HemoCue Glucose 201+ Переваги: Єдиний портативний аналізатор, який має лабораторну точність, що дозволяє використовувати його для остаточної діагностики. Зручні кювети, які вже містять реактив - отримання кількісних результатів при мінімальних витратах часу і трудових ресурсів, що особливо важливо, адже необхідність у визначенні глюкози висока. Точність аналізатора дозволяє використовувати його у всіх груп населення (в т.ч. вагітних та новонароджених), що зручно у закладах будь-якого профілю. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 9

Актуальність проблеми визначення гемоглобіну. Гемоглобін - один з маркерів найбільшої потреби в більшості областей медицини. У зв’язку з особливостями експлуатації лабораторні аналізатори часто не можуть забезпечити своєчасний результат. Необхідний аналізатор з точністю лабораторних апаратів та легкістю експлуатації портативного обладнання. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 10

HemoCue Hb 201+ HemoCue Hb 201+ - портативна система, що складається з аналізатора та набору кювет з реактивом для визначення гемоглобіну у капілярній, венозній, артеріальній крові. Час отримання результату – 15-60 с. Пам’ять на 600 результатів. Вага – 350 г. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 11

HemoCue Hb 301 HemoCue Hb 301 – портативна аналітична система, що складаєтья з аналізатора та набору кювет без реактиву для визначення гемоглобіну у капілярній, венозній, артеріальній крові. Метод визначення - вимірювання оптичної щільності, фотометрія. Час отримання результату – 10 с. Вага – 500 г. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 12

HemoCue Hb 201+,301 Експлуатація. Аналізатори HemoCue Hb 201+,301 прості в експлуатації: 1) заповнити кювету краплею крові; 2) помістити в аналізатор; 3) отримати точний кількісний результат через кілька секунд. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 13

HemoCue Hb 201+, 301 Переваги використання. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 14

Мікроальбумінурія, необхідність визначення. Наявність у хворого на цукровий діабет стійкої мікроальбумінурії є предикатом розвитку найближчі 5 років вираженої діабетичної хвороби нирок. Згідно з рекомендаціями експертів-діабетологів аналіз на мікроальбумінурію проводиться: при інсулінозалежному цукровому діабеті - не рідше 1 разу на рік після 5 років від перших симптомів захворювання; при інсуліннезалежному типі цукрового діабету - не рідше 1 разу на рік з моменту встановлення діагнозу. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 15

Мікроальбумінурія, необхідність визначення. Більшість медичних закладів визначають лише альбумінурію, адже не мають необхідної апаратури для визначення мікроальбумінурії. У зв’язку зі збільшенням захворюваності на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання необхідність у визначенні мікроальбумінурії зростає з кожним роком. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 16

HemoCue Albumin 201 HemoCue Albumin 201- портативна аналітична система для кількісного визначення рівня мікроальбуміну в сечі. Кювети вже містять реактив. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 17

HemoCue Albumin 201 Переваги аналізатора Портативність і точність аналізатора дозволяє отримувати кількісні результати протягом кількох секунд в будь-якій лабораторії та відділенні. Легкість експлуатації та особливості функціонування забезпечують своєчасну діагностику мікроальбумінурії, якісний моніторинг лікування та профілактику ниркової недостатності. Актуальність мікроальбуміну підвищує необхідність у точному аналізаторі. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 18

HemoCue Plasma\low. Гемоліз. Гемоліз – процес руйнування еритроцитів з виділенням гемоглобіну в плазму крові. При несвоєчасній діагностиці та терапії призводить до значних необоротних порушень. Причини: гемолітична анемія; ДВЗ-синдром; спадкові патології крові; переливання несумісної крові; гемолітичні отрути, деякі медикаменти. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 19

Метод оцінки ступеню гемолізу донорської крові. Оцінка ступеню гемолізу донорської крові проводится лише візуально (рожевий колір вказує на гемоліз), що не ефективно при початковому ступені гемолізу. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 20

Актуальність проблеми оцінки внутрішньосудинного гемолізу: Лікувальні заходи при внутрішньосудинному гемолізі найбільш ефективні на ранніх стадіях, які не завжди можуть бути визначені ручними та апаратними методами, що мають ряд недоліків: Трудоємкість. Необхідність лабораторих умов. Часто суб’єктивність. Висока вартість біохімічних аналізаторів. Часто тривалість дослідження. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 21

HemoCue Plasma\low HemoCue Plasma\low – портативна аналітична система для кількісного визначення низьких концентрацій гемоглобіну в компонентах донорської крові, плазмі, сироватці, еритроцитарній масі, сечі, промивних водних розчинах. Метод визначення – азидометгемоглобіновий, фотометрія. Час визначення – 60 с. Діапазон 0-30 г\л. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 22

HemoCue Plasma\low Переваги: Єдиний в Україні портативний аналізатор для визначення низьких концентрацій гемоглобіну. Своєчасна точна оцінка ступеню гемолізу донорської крові та її компонентів для визначення придатності до переливання. Швидке, точне визначення ступеню внутрішньосудинного гемолізу при різних захворюваннях. Своєчасна оцінка ступеню крововтрати під час оперативних втручань. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 23

HemoCue Переваги: Аналізатори поєднують точність сучасного лабораторного обладнання та зручність портативних апаратів. Скринінг, моніторинг та діагностика за допомогою зручних портативних аналізаторів. Легкість експлуатації та обслуговування – економія часу та робочих зусиль. Швидке отримання точних кількісних результатів в будь-яких умовах забезпечує широке використання при великому потоці пацієнтів. Якість, перевірена в 120-ти країнах. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 24

Ассортимент тестов компании «Фармаско» ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 25

Дякую за увагу! ООО “ФАРМАСКО” Тел. (+38-044) 537-08-04 E-mail: contact@pharmasco.com www.pharmasco.com ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Медицина