X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лейкоцити та їх види

Завантажити презентацію

Лейкоцити та їх види

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лейкоцити та їх види

Слайд 2

Кров – рідка сполучна тканина. Клітини безпосередньо не стикаються із кров’ю і взаємодіють з нею через тканинну рідину. Ця рідина – плазма крові, що постійно просочується у міжклітинний простір через стінки кровоносних судин і омиває кожну клітину. 

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Лейкоцити значно більші від еретроцитів. Кожен лейкоцит має ядро. Вони грають важливу роль в захисті організму від хвороб.

Слайд 6

Нейтрофіли (Фагоцити) складають приблизно 70% від загального числа лейкоцитів. Нейтрофіли активно фагоцитують, тобто поглинають і перетравлюють, хвороботворні бактерії.

Слайд 7

Еозинофіли відрізняються присутністю в цитоплазмі гранул, забарвлюються еозином в червоний колір. Еозинофіли володіють антигістамінні-ми властивостями. Зміст еозинофілів в крові регулюється гормонами, секре-тіруемимі корою надниркових залоз у відповідь на найрізноманітніші стресові впливи.

Слайд 8

Базофіли  синтезують гепарин, білок, що перешкоджає згортанню крові, і гістамін, який ініціює зокрема запальну реакцію в пошкоджених тканинах, що сприяє їх швидкому загоєнню.

Слайд 9

Моноцити в кровотоці проводять всього 30-40 год, а потім виходять в навколишні тканини, стаючи макрофагами.

Слайд 10

Макрофаги фагоцитують бактерії та інші відносно великі частки інфекції.

Слайд 11

Лімфоцити  індукують імунні реакції або беруть участь в них.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина