X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розв’язування систем лінійних рівнянь з двома змінними

Завантажити презентацію

Розв’язування систем лінійних рівнянь з двома змінними

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Подорож у стародавній світ Алгебра 7 клас

Слайд 2

СІМ ЧУДЕС СВІТУ Піраміда Хеопса Храм Зевса. Статуя Зевса Храм Артеміди Мавзолей в Галікарнасі Колос Родоський Олександрійський маяк на острові Фарос Висячі сади Семіраміди

Слайд 3

1

Слайд 4

Піраміда Хеопса в Гізі Все на світі боїться часу, а час боїться пірамід Єгипетське прислів’я Назва Назва піраміди давньоєгипетською мовою «Achet-Chufu» — «Горизонт Хуфу». Назва піраміди давньоєгипетською мовою «Achet-Chufu» — «Горизонт Хуфу»

Слайд 5

Старовинна гравюра, яка зображує будівництво піраміди Хеопса за описом Геродота Піраміда була побудована біля 2560 року до н.е. і є гробницею єгипетського фараона IV династії Хуфу (Хеопса).

Слайд 6

Піраміда Хеопса Піраміда Хеопса в середині XIX століття Висота - 138 м, початкова висота була 146,6 м Загальна вага ~ 5,7 млн. т Вхід у піраміду

Слайд 7

2

Слайд 8

Статуя Зевса в Олімпії (V ст. до н.е.)

Слайд 9

Зевс сидів на троні, який був інкрустований чорним деревом і дорогоцінним камінням. Завершена статуя досягла 13 м в висоту Створив статую Зевса афінський скульптор Фідій. Спочатку він збудував дерев'яний каркас, який служив богу кістяком, після цього каркас покрили пластинами з слонової кістки, які заміняли богу шкіру, та золотими пластинами, які заміняли одяг.

Слайд 10

3

Слайд 11

Храм Артеміди (VI ст. до н.е.) Статуя Артеміди

Слайд 12

Артеміда (грец. Αρτεμις) — дочка Зевса й Лето, сестра Аполлона, первісно шанована як богиня тваринного й рослинного світу. За пізнішими віруваннями, богиня мисливства, лісів і гір; її шанували також як богиню Місяця (ототожнюючи з Гекатою) і породіль.

Слайд 13

Храм являв собою прямокутну будівлю із мармуру та дерева довжиною 105 та шириною 51 метрів, обнесену з усіх сторін подвійною колонадою із 127 колон висотою 18 метрів. Двосхилий дах був зроблений не з черепиці, як у древніх храмах, а з мармурових плит.

Слайд 14

356 р. до н.е. храм Артеміди Ефеської підпалив честолюбивий житель Ефеса Герострат, який мріяв прославитися за будь-яку ціну

Слайд 15

Залишки Храму Артеміди

Слайд 16

4

Слайд 17

Мавзолей в Галікарнасі (ІV ст. до н.е.) Статуї Мавсона та Артемісії з галікарнаської гробниці

Слайд 18

Галікарнаський Мавзолей - триярусна споруда. Перший ярус оперізувала стрічка рельєфу з білого мармуру. Тут поміщався заупокійний храм площею в 5000 м2 і висотою біля 20 м. Другий ярус утворювала струнка мармурова колонада, а третій - пірамідальна стріха, теж мармурова. Вінчала будівлю чотирьохкінна колісниця (квадрига), що правили мармурові Мавсол і Артемісія. Урочиста споруда сягала заввишки 50 м. Навколо гробниці розташовувалися статуї левів і вершників, що скачуть.

Слайд 19

Скопас. “Амазономахія”. Фрагмент рельєфного фриза Галікарнаського мавзолею. Біля 350 р. до н.е. Руїни Мавзолею

Слайд 20

5

Слайд 21

Колос Родоський (ІІІ ст. до н.е.)

Слайд 22

Геліос на сонячній колісниці Геліос у давньогрецькій міфології — бог сонця Давньогрецька монета з зображенням бога сонця Геліоса

Слайд 23

Колос Родоський — величезна статуя грецького бога Сонця Геліоса, споруджена між 292 та 280 роками до н. е. на вході до гавані острова Родос (Греція) учнем Лісиппа, Харесом із Лондоса. За час свого існування була вона найвищою статуєю світу, висотою 70 ліктів (31,5 м).

Слайд 24

6

Слайд 25

Фароський маяк (ІІІ ст. до н.е.) Висота маяка була 135 м, а його світло було видно на відстані 60 км. Дах, прикрашений по кутках величезними статуями Тритона, служив основою середньої частини. Це була 40–метрова восьмигранна призма – вежа, облицьована білим мармуром. Верхня частина маяка була споруджена у формі циліндричної колонади – 8 колон несли купол, увінчаний 7–метровою бронзовою фігурою повелителя морів Посейдона. Джерелом світла служило велике багаття.

Слайд 26

За однією версією ефект яскравості й дальності свічення досягався за допомогою величезних дзеркал з полірованої бронзи або скла. За іншою – завдяки використанню прозорих шліфованих каменів – лінз.

Слайд 27

Римська монета, дозволяє уявити, який вигляд мав Фароський маяк. На монеті (ІІ ст. до н.е) чітко видно вікна в нижній частині маяка. Покровителька моряків Ісіда протягує вітрило корабля до маяка.

Слайд 28

7

Слайд 29

Сади Семіраміди в Вавилоні (VII ст. до н.е.)

Слайд 30

В 90 кілометрах від Багдаду знаходяться руїни Вавилону Загальний вигляд Вавилону. Вавилонська вежа зліва, далі ворота Іштар, справа палац Навуходоносора.

Слайд 31

Семіраміда в образі амазонки, ілюстрація з італійської книги XVIII століття Навуходоносор II (605 - 562 р. до н. е.) -вавилонський цар

Слайд 32

 Легенда оповідає, що цар наказав побудувати сади заради молодої дружини, що тужила за домівкою, сподіваючись, що вони нагадають їй рідні перські гори.

Слайд 33

Нагородження переможців!

Слайд 34

Дякую всім за співпрацю!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика