X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
навчально-довідкова література з математики

Завантажити презентацію

навчально-довідкова література з математики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИДАВНИЦТВО «ВЕСНА» навчально-довідкова література з математики

Слайд 2

Серія «Вища категорія» Серію навчально-методичних посібників «Вища категорія» створено на допомогу вчителю. Видання допоможуть за короткий термін якісно підготуватися до уроку. Особливістю посібників є те, що автори пропонують різноманітні завдання, диференційовані за рівнями складності, для учнів з різним рівнем підготовки. Інша особливість — це наявність розв’язань усіх завдань, що значно полегшить роботу вчителя. Посібники укладено за чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. НОВИНКА!!!

Слайд 3

Алгебра+геометрія. Навчально-методичні посібники Автори: Каплун О. І. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 320–368 с. НОВИНКА!!!

Слайд 4

Особливості посібника Перевага серії полягає в зручній, з точки зору методики та практики, структурі та системі подання матеріалу. Ці видання мають суто прикладний характер. Кожний розділ посібників містить навчально-методичні та практичні матеріали, мета яких — допомогти вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, здійснити ефективну перевірку знань учнів, підготувати їх до олімпіад, проходження в 9 класі державної підсумкової атестації та зацікавити учнів предметом.

Слайд 5

Структура посібника Видання містять тематичну добірку завдань до кожного уроку. Авторами посібників запропоновано різноманітні завдання, диференційовані за рівнями складності. Важливою складовою посібників є наявність розв’язань усіх його завдань, що полегшить роботу вчителя.

Слайд 6

Структура посібника Навчально-методичні посібники містять: — календарно-тематичне планування уроків математики; — математичні диктанти у 2 варіантах та розв’язки до них; — методичні рекомендації для вчителів; — розв’язання завдань до зошитів «Тест-контроль. Алгебра+геометрія» видавництва «Весна»; — експрес-опитування, яке містить тестові завдання, аналогічні завданням ЗНО; — завдання високого рівня складності, підібрані до кожної теми; — олімпіадні завдання і розв’язки до них; — цікаві задачі; — задачі за готовими кресленнями.

Слайд 7

Серія «Крок до ВНЗ» Книги серії «Крок до ВНЗ» — це комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Ретельно систематизований теоретичний і практичний матеріал допоможе отримати всі необхідні знання, а тренувальні вправи, які є аналогом тестів 2010 року, дозволять якісно і швидко перевірити рівень підготовки учнів та абітурієнтів, що гарантує успіх при вступі до вищого навчального закладу.

Слайд 8

Математика. Комплексний довідник Автори: Каплун О. І., Роганін О. М. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 512 с. За шкільною програмою

Слайд 9

Особливості посібника Головна мета створення даного посібника — допомогти учням підготуватися до державної підсумкової атестації з математики в основній та старшій школі, зовнішнього незалежного оцінювання з математики, оновити знання з усіх курсів шкільної математики потенційним абітурієнтам вищих навчальних закладів.

Слайд 10

Зміст посібника Структура і зміст посібника повною мірою відповідають вимогам навчальної програми для 12-річної школи. Структурно-змістовна повнота довідника створює широкі можливості як самостійного опрацьовування учнями наведеного матеріалу, так і роботи під керівництвом учителя.

Слайд 11

Структура посібника Книга складається з 3 розділів, які є базовими для набуття необхідних предметних знань та умінь. Перший розділ містить теоретичний та практичний матеріал, поділений на параграфи, у кожному з яких виділено рубрики «Це треба знати!», «Самовчитель», «Перевір себе». У другому розділі «Математика в таблицях», з метою узагальнення та систематизації знань, навчальний матеріал згруповано за програмними темами і подано в наочній формі: у вигляді схем, таблиць, рисунків, які супроводжуються необхідними коментарями.

Слайд 12

Структура посібника Третій розділ — «ЗНО: тренувальні вправи» — містить тестовий зошит із правильно заповненим бланком відповідей і 5 тренувальних варіантів для самостійного розв’язування, які за формою і структурою відповідають специфікації тесту ЗНО-2010. Працюючи з цим розділом, учні зможуть перевірити свій рівень знань, а також навчитися безпомилково заповнювати бланки відповідей, подані до кожного завдання.

Слайд 13

Серія «Схеми і таблиці» Книжки серії «Схеми і таблиці» — це навчальні посібники, в яких матеріал з основних шкільних предметів подано в стислій і зручній для сприйняття формі. Розміщення матеріалу в таблицях і схемах, акцентування найважливіших правил, визначень, формул, історичних дат тощо дозволяють швидко знайти в книжці потрібну інформацію, допомагають засвоювати й систематизувати навчальний матеріал. Завдяки цьому посібники серії «Схеми і таблиці» можна використовувати як під час роботи на уроці та з домашнім завданням, так і для узагальнення засвоєних знань при повторенні вивченого, підготовці до іспитів, а також для самостійного вивчення певної дисципліни.

Слайд 14

МАТЕМАТИКА у схемах і таблицях Автор: Каплун О. І. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 224 с. За шкільною програмою

Слайд 15

Особливості посібника У посібнику подані відомості з основних розділів математичної науки — алгебри, геометрії, тригонометрії — в обсязі, знання якого вимагає від учнів шкільна програма. У таблицях і схемах розміщено найважливіші правила, формули, рівняння, алгоритми розв’язання задач тощо, наводяться потрібні графіки, рисунки, що дозволяє використовувати цю книгу як додаткове джерело на практиці під час розв'язування задач, а також для швидкого оновлення й закріплення навчального матеріалу.

Слайд 16

Практичний довідник. МАТЕМАТИКА Автори: Роганін О. М., Каплун О. І. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 416 с. Схвалено МОНУ

Слайд 17

Мета посібника Пропонований посібник перш за все призначений для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються вступати до ВНЗ і братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Крім того, посібник допоможе учням шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів швидко та ефективно повторити пройдений матеріал, за короткий час підготуватися до тематичних робіт, ДПА, співбесіди на підготовчих курсах при ВНЗ, знайти та використати відповідний матеріал при виконанні завдань.

Слайд 18

Зміст посібника Посібник укладено за чинною програмою з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України, та програмовими вимогами зовнішнього незалежного оцінювання з математики, розробленими Українським центром оцінювання якості освіти. У практичному довіднику наведено основні теоретичні відомості з певної теми; приклади розв’язування типових завдань, аналогічних до вправ, які пропонуються на державній підсумковій атестації з математики, та вправ, що пропонувалися під час проведення зовнішнього оцінювання з математики в попередні роки. Також подано завдання для самоконтролю, розміщені в порядку зростання складності.

Слайд 19

Особливості та структура посібника Посібник містить теоретичний та практичний матеріал, поділений на 8 розділів, кожен з яких відповідає певній темі з шкільного курсу математики. Розділи поділено на параграфи і виділено рубрики: «Це треба знати», «Самовчитель», «Перевір себе». Для того, щоб можна було швидко знайти певну тему, в кінці посібника сформовано алфавітний покажчик. Додаткова вкладка містить демонстраційний варіант тестового зошита з правильно заповненим бланком відповідей.

Слайд 20

ЗНО. МАТЕМАТИКА. Тренувальні вправи Автор: Роганін О.М. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 160 с. Щороку оновлюється і відповідає структурі завдань ЗНО

Слайд 21

Особливості посібника Пропоновані тренувальні вправи укладено відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання, розроблених Українським центром оцінювання якості освіти, та чинних навчальних програм з біології, а також згідно з технічними характеристиками ЗНО 2010 року (інформація розміщена на сайті УЦОЯО: www.testportal.com.ua).

Слайд 22

Зміст посібника Завдання, подані в першій частині, вимагають від учнів стандартного застосування програмового матеріалу. Вони передбачають вибір однієї правильної відповіді із п’яти запропонованих. Завдання, подані в другій частині, — на встановлення відповідності. Завдання, подані в третій частині, вимагають від учнів застосування програмового матеріалу в змінених умовах і передбачають розв’язання завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Розділ «Додаткові завдання» містить завдання високого рівня складності. Вони передбачають розв’язування завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Ця форма завдань не передбачена специфікацією тесту ЗНО з математики 2010, але автор вважає за необхідне дати завдання відкритої форми, оскільки вони були в попередні роки. На виконання кожного варіанта відводиться 2,5 год. (150 хв.).

Слайд 23

Структура посібника Книга містить: демонстраційний варіант тестового зошита зі зразком правильно заповненого бланка відповідей; коментар, що допоможе перевірити правильність виконання і проаналізувати помилки; 10 тренувальних варіантів різного рівня складності з бланками відповідей; правильні відповіді до всіх тестових завдань.

Слайд 24

Тест-контроль з математики для 5–11 кл. Автори: Бут А. П., Роганін О. М., Каплун О. І. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 96–144 с. Зошити для 9 та 10 класів розроблено за програмою 12-річної школи! СХВАЛЕНО МОН України

Слайд 25

Особливості посібників Основною метою створення посібників є допомога вчителеві в здійсненні ефективного контролю над засвоєнням учнями навчального матеріалу, допомога учневі в орієнтації у тестових завданнях та набутті навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей. Зошити містять усі (!) самостійні та контрольні роботи, розроблені у форматі ЗНО, які передбачені новою програмою 12-річної школи.

Слайд 26

Структура посібників Спеціально для даної серії розроблено бланки відповідей у форматі ЗНО, що подані після кожної роботи. Також запропоновано систему оцінювання знань залежно від виконання тієї чи іншої форми завдань. Мал. 1. Бланк відповідей у «Тест-контролі» з математики

Слайд 27

Мал. 2. Завдання початкового та середнього рівней в «Тест-контролі» з алгебри та геометрії для 8 кл.

Слайд 28

Мал. 3. Завдання достатнього рівня в «Тест-контролі» з алгебри та геометрії для 8 кл.

Слайд 29

Мал. 4. Завдання достатнього рівня в «Тест-контролі» з алгебри та геометрії для 8 кл.

Слайд 30

Структура посібників Кожна самостійна та контрольна робота розрахована на два варіанти, які містять завдання чотирьох рівнів відкритої та закритої форм. На виконання самостійних робіт відводиться 15–20 хвилин, на виконання контрольних (тематичних) робіт – 45 хвилин з урахуванням часу заповнення бланка відповідей. Кожна робота укладена на окремому аркушеві. Наявність чернетки допомагає вчителеві проаналізувати помилки учня.

Слайд 31

Структура посібників І самостійні, і тематичні роботи оформлені у вигляді готових шаблонів, у яких продумано все: від необхідної кількості вільного місця на сторінках для виконання учнем завдання й докладного запису розв’язання, до часу виконання, що полегшує вчителеві планування уроку. Кожна робота розміщена на 2 сторінках, що дає учням змогу відрізати аркуш і здати роботу вчителю, залишивши в себе зошит.

Слайд 32

Наші контакти 61010, м. Харків, а/с 5556 www.vesna-books.com.ua тел.: 8 057 755 41 90 8 067 571 34 43 e-mail: anna-vesna@ukr.net ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика