X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИДАВНИЦТВО «ВЕСНА» навчально-довідкова література з фізики

Завантажити презентацію

ВИДАВНИЦТВО «ВЕСНА» навчально-довідкова література з фізики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИДАВНИЦТВО «ВЕСНА» навчально-довідкова література з фізики

Слайд 2

Серія «Вища категорія» Серію навчально-методичних посібників «Вища категорія» створено на допомогу вчителю. Видання допоможуть за короткий термін якісно підготуватися до уроку. Особливістю посібників є те, що автори пропонують різноманітні завдання, диференційовані за рівнями складності, для учнів з різним рівнем підготовки. Інша особливість — це наявність відповідей до завдань, що значно полегшить роботу вчителя. Посібники укладено за чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. НОВИНКА!!!

Слайд 3

Фізика. Навчально-методичні посібники Автор: Вялих Л. І. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 288 с. НОВИНКА!!!

Слайд 4

Особливості посібників Перевага серіі полягає в зручній, з точки зору методики та практики, структурі та системі подання матеріалу. Ці видання мають суто прикладний характер. Кожний розділ посібників містить навчально-методичні та практичні матеріали, мета яких — допомогти вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, здійснити ефективну перевірку знань учнів, підготувати їх до олімпіад, проходження у 9 класі державної підсумкової атестації та зацікавити предметом.

Слайд 5

Структура посібника Видання містять тематичну добірку завдань до кожного уроку. Авторами посібників запропоновано різноманітні завдання, диференційовані за рівнями складності. Важливою складовою посібників є наявність розв’язань усіх його завдань, що полегшить роботу вчителя.

Слайд 6

Структура посібника До посібників включено: — календарно-тематичне планування уроків фізики; — фізичний словник, цікаві досліди, додатковий матеріал до кожної теми; — фізичні диктанти; — розв’язання до завдань зошита «Тест-контроль. Фізика. 9 клас» видавництва «Весна»; — задачі підвищеної складності; — олімпіадні задачі та розв’язання до них; — методичні рекомендації щодо викладацької діяльності.

Слайд 7

Серія «Крок до ВНЗ» Книги серії «Крок до ВНЗ» — це комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Ретельно систематизований теоретичний і практичний матеріал допоможе отримати всі необхідні знання, а тренувальні вправи, які є аналогом тестів 2010 року, дозволять якісно і швидко перевірити рівень підготовки учнів та абітурієнтів, що гарантує успіх при вступі до вищого навчального закладу.

Слайд 8

Фізика. Комплексний довідник Укладачі: Дудінова О. В., Нємченко К. Е., Чертіщева М. О., Чертіщева Т. В., Вялих Л. І. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 576 с.

Слайд 9

Особливості посібника Пропонований посібник укладено за чинною програмою з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України, та програмовими вимогами ЗНО з фізики, розробленими УЦОЯО. Видання призначено в першу чергу для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються вступати до ВНЗ та братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Крім того, посібник допоможе учням шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів швидко й ефективно повторити вивчений матеріал; за оптимальний час підготуватися до тематичних контрольних робіт, ДПА, співбесіди на підготовчих курсах при ВНЗ; знайти і використати відповідний матеріал при розв’язуванні задач.

Слайд 10

Структура посібника Комплексний довідник складається з чотирьох розділів: Розділ «Повний курс фізики» містить 5 підрозділів: «Механіка», «Молекулярна фізика», «Електродинаміка», «Коливання та хвилі» та «Квантова фізика», у кожному з яких виділено рубрики: «Це треба знати!»; «Самовчитель»; «Перевір себе». У «Самовчителі» подано приклади виконаних завдань різного рівня складності, аналогічних до вправ, що пропонувалися під час проведення ЗНО з фізики в попередні роки. В одних випадках це задачі, що ілюструють деякий алгоритм; в інших — завдання, на прикладі яких показано різні способи розв’язування задачі. «Перевір себе» — рубрика, у якій пропонуються завдання для самоконтролю, правильність виконання яких можна перевірити за відповідями, наведеними в кінці розділу.

Слайд 11

Структура посібника У розділі «Фізика в схемах та таблицях» містяться основні поняття й закони фізики, одиниці вимірювання та формули. У цьому розділі навчальний матеріал за всією шкільною програмою подано в стислій, наочній формі у вигляді таблиць і схем. Це дозволить швидко підготуватися до ЗНО, ДПА або будь-якої іншої перевірочної роботи. «Алгоритми розв’язування задач із фізики» — розділ, у якому подано алгоритми та приклади розв’язування задач за всіма розділами шкільної програми з фізики. Окремим розділом подано додатки, які містять довідкові таблиці фізичних і математичних величин. Вони стануть у пригоді при розв’язуванні задач.

Слайд 12

Структура посібника Третій розділ містить демонстраційний варіант тесту з фізики; оцінювання відповідей на завдання тесту з фізики зовнішнього незалежного оцінювання 2010 року (в балах); зразки завдань у тестовій формі, а також зразок тестового зошита з розгорнутим коментарем щодо розв’язування тестових завдань і тренувальні тестові зошити, які повністю відповідають специфікації ЗНО-2010.

Слайд 13

Серія «Схеми і таблиці» Книжки серії «Схеми і таблиці» — це навчальні посібники, в яких матеріал з основних шкільних предметів подано у стислій і зручній для сприйняття формі. Розміщення матеріалу в таблицях і схемах, акцентування найважливіших правил, визначень, формул, історичних дат тощо дозволяють швидко знайти в книжці потрібну інформацію, допомагають засвоювати й систематизувати навчальний матеріал. Завдяки цьому посібники серії «Схеми і таблиці» можна використовувати як під час роботи на уроці та з домашнім завданням, так і для узагальнення засвоєних знань при повторенні вивченого, підготовці до іспитів, а також для самостійного вивчення певної дисципліни.

Слайд 14

ФІЗИКА Автор: Чертіщева Т. В. 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 416 с. Фізичні та математичні величини Словник термінів

Слайд 15

Особливості посібника Посібник охоплює основні розділи шкільного курсу з фізики: «Механіка», «Молекулярна фізика», «Електродинаміка», «Коливання та хвилі», «Оптика», «Елементи теорії відносності», «Атомна та ядерна фізика». У таблицях і схемах подано основні поняття й закони фізики, найважливіші фізичні та математичні величини, їх формули й одиниці вимірювання, а також алгоритми розв’язування задач. Пропоноване видання призначене для учнів, учителів, абітурієнтів, студентів і всіх, хто цікавиться фізикою та прагне поглибити свої знання з цієї науки.

Слайд 16

Структура посібника У розділі «Механіка» розглядаються кінематика, динаміка, статика, закони збереження механічної енергії. Розділ «Молекулярна фізика» включає основи молекулярно-кінетичної теорії, властивості рідин та газів, відомості з термодинаміки. «Електродинаміка» — розділ, де розглядаються електростатика, закони постійного струму, властивості електричного струму в різних середовищах, магнітне поле, явище електро-магнітної індукції. У посібнику наведено також алгоритми розв’язування задач, а в кінці книжки подано короткий словник найважливіших термінів.

Слайд 17

Практичний довідник. ФІЗИКА Автори: Дудінова О. В., Нємченко К. Є. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 320 с. (лист 1.4/18-1729 від 19.05.09) СХВАЛЕНО МОН УКРАЇНИ

Слайд 18

Мета посібника Пропонований посібник перш за все призначений для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються вступати до ВНЗ і братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Крім того, посібник допоможе учням шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів швидко та ефективно повторити пройдений матеріал, за короткий час підготуватися до тематичних робіт, ДПА, співбесіди на підготовчих курсах при ВНЗ, знайти та використати відповідний матеріал при виконанні завдань.

Слайд 19

Структура посібника Посібник має дві основні частини: теоретичну та практичну. Основні теоретичні відомості подано у формі конспекту, схем і таблиць. Практична частина містить завдання для самоконтролю з прикладами їх розв’язання. У кінці посібника наведено правильні відповіді до цих завдань. Додаткова вкладка містить програму ЗНО з фізики та демонстраційний варіант тестового зошита з правильно заповненим бланком відповідей. Для того, щоб можна було швидко знайти потрібну тему, у кінці посібника сформовано алфавітний покажчик.

Слайд 20

Зміст посібника Практичний довідник містить 5 розділів («Механіка», «Молекулярна фізика», «Електродинаміка», «Коливання та хвилі» та «Квантова фізика»), у кожному з яких виділено рубрики: — «Це треба знати!»; — «Самовчитель»; — «Перевір себе». У рубриці «Це треба знати!» наведено основні теоретичні відомості з певної теми, подані у формі конспекту, схем, таблиць, графіків тощо. Матеріал рубрики дозволить найбільш повно осмислити і систематизувати теоретичний матеріал.

Слайд 21

Зміст посібника У «Самовчителі» подано приклади виконання типових завдань різного рівня складності, аналогічних до вправ, що пропонувалися під час проведення зовнішнього оцінювання з фізики в попередні роки. В одних випадках це задачі, що ілюструють деякий алгоритм; в інших — завдання, на прикладі яких показано різні способи розв’язування задачі. «Перевір себе» — рубрика, у якій пропонуються завдання для самостійного виконання («Завдання для самоконтролю»), правильність виконання яких можна перевірити за правильними відповідями, наведеними в кінці посібника.

Слайд 22

Практичний довідник. УСІ ФОРМУЛИ ТА ТАБЛИЦІ Автор: Дудінова О. В. та ін. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 224 с. • фізика • біологія • інформатика • математика • хімія

Слайд 23

Особливості посібника У посібнику зібрано всі найважливіші формули й таблиці за весь шкільний курс із математики, інформатики, фізики, хімії, біології. Зручна форма посібника допоможе учням легко зорієнтуватися в довідковому матеріалі. Книга розрахована в першу чергу на учнів та абітурієнтів.

Слайд 24

ЗНО. ФІЗИКА. Тренувальні вправи Автор: Вялих Л. І. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 160 с. Щороку оновлюється і відповідає структурі завдань ЗНО

Слайд 25

Особливості посібників Пропоновані тренувальні вправи укладено відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання, розроблених Українським центром оцінювання якості освіти, та чинних навчальних програм з фізики, а також згідно з технічними характеристиками ЗНО 2010 року (інформація розміщена на сайті УЦОЯО: www.testportal.com.ua).

Слайд 26

Структура посібників Книга містить: демонстраційний варіант тестового зошита зі зразком правильно заповненого бланка відповідей; коментар, що допоможе перевірити правильність виконання і проаналізувати помилки; 10 тренувальних варіантів різного рівня складності з бланками відповідей; правильні відповіді до всіх тестових завдань.

Слайд 27

Тест-контроль з фізики для 7–11 кл. (+зошит для лабораторних та практичних робіт) Автори: Варавва Н. Е., Ісаєнко Ю. В., Чертіщева М. О., Вялих Л. І. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 56–80 с. Зошити для 9 та 10 класів розроблено за новою програмою 12-річної школи! СХВАЛЕНО МОН УКРАЇНИ

Слайд 28

Особливості посібників Зошити містять усі (!) самостійні та контрольні роботи, розроблені у форматі ЗНО, які передбачені новою програмою 12-річної школи (для 5–10 класів) та чинною програмою 11-річної школи (для 11 класу).

Слайд 29

Структура посібників Спеціально для даної серії розроблено бланки відповідей у форматі ЗНО, що подані після кожної роботи. Також запропоновано систему оцінювання знань залежно від виконання тієї чи іншої форми завдань. Мал. 1. Бланк відповідей у «Тест-контролі» з фізики

Слайд 30

Структура посібника Мал. 2. Завдання початкового та середнього рівнів у «Тест-контролі» з фізики для 11 кл.

Слайд 31

Структура посібника Мал. 3. Завдання достатнього та високого рівнів у «Тест-контролі» з фізики для 11 кл.

Слайд 32

Структура посібників І самостійні, і тематичні роботи оформлені у вигляді готових шаблонів, у яких продумано все: від необхідної кількості вільного місця на сторінках для виконання учнем завдання й докладного запису розв’язання, до часу виконання, що полегшує вчителю планування уроку. Кожна робота розміщена на 2 сторінках, що дає учням змогу відрізати аркуш і здати роботу вчителю, залишивши в себе зошит.

Слайд 33

Структура посібників Кожна самостійна та контрольна робота розрахована на два варіанти, які містять завдання чотирьох рівнів відкритої та закритої форм. На виконання самостійних робіт відводиться 15–20 хвилин, на виконання контрольних (тематичних) робіт — 45 хвилин з урахуванням часу заповнення бланка відповідей. Кожна робота укладена на окремому аркушеві. Наявність чернетки допомагає вчителю проаналізувати помилки учня.

Слайд 34

Зошити для лабораторних та практичних робіт з фізики. 7–11 кл. Автор: Вялих Л. І. Формат: 145х200 мм, 60х84 1/16 , м’яка, 48 с. СХВАЛЕНО МОН УКРАЇНИ

Слайд 35

Особливості посібників У зошитах представлені лабораторні та практичні роботи, передбачені програмами МОН України для 12-річної школи (5–10 класи) та для 11-річної школи (11 класи).

Слайд 36

Структура посібників У кожній роботі детально прописано тему, мету, обладнання, реактиви тощо, подано ілюстративні підказки. Правила техніки безпеки перераховано як при роботі у кабінетах, так і для кожного конкретного досліду. Зручна таблиця допоможе крок за кроком записати свої спостереження під час робіт, а контрольні запитання і завдання — закріпити знання з теми.

Слайд 37

Структура посібника Мал. 4. Сторінки зошита для лабораторних робіт з фізики для 11 кл.

Слайд 38

Структура посібника Мал. 5. Сторінки зошита для лабораторних робіт з фізики для 11 кл.

Слайд 39

Структура посібника Мал. 6. Сторінки зошита для лабораторних робіт з фізики для 11 кл.

Слайд 40

Структура посібника Мал. 7. Сторінки зошита для лабораторних робіт з фізики для 11 кл.

Слайд 41

Наші контакти 61010, м. Харків, а/с 5556 www.vesna-books.com.ua тел.: 8 057 755 41 90 8 067 571 34 43 e-mail: anna-vesna@ukr.net ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика