X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
навчально-довідкова література з біології

Завантажити презентацію

навчально-довідкова література з біології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИДАВНИЦТВО «ВЕСНА» навчально-довідкова література з біології

Слайд 2

Серія «Вища категорія» Серію навчально-методичних посібників «Вища категорія» створено на допомогу вчителю. Видання допоможуть за короткий термін якісно підготуватися до уроку. Особливістю посібників є те, що автори пропонують різноманітні завдання, диференційовані за рівнями складності, для учнів з різним рівнем підготовки. Інша особливість — це наявність відповідей до завдань, що значно полегшить роботу вчителя. Посібники укладено за чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. НОВИНКА!!!

Слайд 3

Біологія. Навчально-методичні посібники Автор: Волкова Т. І. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 160 с. НОВИНКА!!!

Слайд 4

Особливості посібника Перевага серії полягає в зручній, з точки зору методики та практики, структурі та системі подання матеріалу. Ці видання мають суто прикладний характер. Кожний розділ посібників містить навчально-методичні та практичні матеріали, мета яких — допомогти вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, здійснити ефективну перевірку знань учнів, підготувати їх до олімпіад, проходження у 9 класі державної підсумкової атестації та зацікавити учнів предметом.

Слайд 5

Структура посібника Видання містять тематичну добірку завдань до кожного уроку. Авторами посібників запропоновано різноманітні завдання, диференційовані за рівнями складності. Важливою складовою посібників є наявність розв’язань усіх його завдань, що полегшить роботу вчителя.

Слайд 6

Структура посібника Навчально-методичні посібники містять: — календарно-тематичне планування уроків біології; — теоретичні відомості до кожної теми курсу; — розв’язання завдань до зошиту «Тест-контроль. Біологія» видавництва «Весна»; — експрес-опитування, яке містить тестові завдання, аналогічні завданням зовнішнього незалежного оцінювання; — завдання високого рівня складності, підібрані до кожної теми; — олімпіадні завдання і розв’язки до них.

Слайд 7

Серія «Крок до ВНЗ» Книги серії «Крок до ВНЗ» — це комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Ретельно систематизований теоретичний і практичний матеріал допоможе отримати всі необхідні знання, а тренувальні вправи, які є аналогом тестів 2010 року, дозволять якісно і швидко перевірити рівень підготовки учнів та абітурієнтів, що гарантує успіх при вступі до вищого навчального закладу.

Слайд 8

Біологія. Комплексний довідник Автори: Волкова Т. І., Іонцева А. Ю. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 416 с.

Слайд 9

Особливості посібника Головна мета створення даного посібника — допомогти учням підготуватися до державної підсумкової атестації з біології в основній та старшій школі, зовнішнього незалежного оцінювання з біології, оновити знання з усіх курсів шкільної біології всім потенційним абітурієнтам вищих навчальних закладів.

Слайд 10

Зміст посібника Структура і зміст посібника повною мірою відповідають вимогам навчальної програми для 12-річної школи. Структурно-змістовна повнота довідника створює широкі можливості як самостійного опрацьовування учнями наведеного матеріалу, так і роботи під керівництвом учителя. Матеріал посібника охоплює основні розділи й теми шкільних курсів біології: біохімії клітини, ембріології, розмноження та індивідуального розвитку організмів, генетики, мікробіології, ботаніки, мікології, зоології, біології людини, екології, вчення про біосферу, еволюції.

Слайд 11

Структура посібника Перший розділ посібника містить теоретичний та практичний матеріал (запитання для самоконтролю, тестові та практичні завдання). Теоретичний блок включає матеріал, який розкриває зміст основних біологічних термінів, понять, закономірностей, характерні риси рослин, тварин, грибів, мікроорганізмів. Матеріали практичного блоку направлені на рефлексію, перевірку розуміння змісту кожного розділу, спонукання читача до аналізу, синтезу та оцінки поданої інформації. Рубрика «Це цікаво» ознайомить учнів з дивовижними фактами з історії біологічних досліджень.

Слайд 12

Структура посібника У другому розділі «Біологія в схемах і таблицях» з метою узагальнення та систематизації знань навчальний матеріал згруповано за програмними темами і подано у наочній формі: у вигляді таблиць, схем, діаграм, малюнків, які супроводжуються необхідними коментарями.

Слайд 13

Структура посібника Третій розділ містить практичний блок з тренувальними вправами, які є аналогом тестів 2010 року і допоможуть навчитися виконувати завдання у форматі тестування та правильно заповнювати бланки відповідей.

Слайд 14

Серія «Схеми і таблиці» Книжки серії «Схеми і таблиці» — це навчальні посібники, в яких матеріал з основних шкільних предметів подано в стислій і зручній для сприйняття формі. Розміщення матеріалу в таблицях і схемах, акцентування найважливіших правил, визначень, формул, історичних дат дозволяють швидко знайти в книжці потрібну інформацію, допомагають засвоювати й систематизувати навчальний матеріал. Завдяки цьому посібники серії «Схеми і таблиці» можна використовувати як під час роботи на уроці та з домашнім завданням, так і для узагальнення засвоєних знань при повторенні вивченого, підготовці до іспитів, а також для самостійного вивчення певної дисципліни.

Слайд 15

БІОЛОГІЯ у схемах і таблицях Автор: Волкова Т. І. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 192 с. За шкільною програмою

Слайд 16

Особливості посібника У пропонованому посібнику подано відомості з основних розділів біологічної науки — загальної біології, біології рослини, тварин, людини, біології клітини, екології, генетики — за всією шкільною програмою. Матеріал подано в таблицях і схемах, що відображають структуру біологічної науки, біологічну семантику, особливості організмів, будову та функції тканин, органів тощо, акцентуючи лише основні положення, терміни, складові, що дозволяє використовувати посібник для швидкого поновлення й закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 17

Особливості посібника У книзі проводяться також порівняння, зіставлення, висвітлення взаємодії між різними організмами, їх групами, будовою та функціями тканин та органів тощо, які допоможуть зрозуміти взаємозв’язки в органічному світі й завдяки цьому краще запам’ятовувати потрібну інформацію. У кінці книги подано короткий словник біологічних термінів.

Слайд 18

Практичний довідник. БІОЛОГІЯ Автор: Волкова Т. І. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 352 с. Узгоджено з навчальною програмою, затвердженою МОН УКРАЇНИ

Слайд 19

Мета посібника Пропонований посібник перш за все призначений для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються вступати до ВНЗ і братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Крім того, посібник допоможе учням шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів швидко та ефективно повторити пройдений матеріал, за короткий час підготуватися до тематичних робіт, ДПА, співбесіди на підготовчих курсах при ВНЗ, знайти та використати відповідний матеріал при виконанні завдань.

Слайд 20

Зміст посібника Матеріал посібника охоплює основні розділи й теми шкільних курсів біології: біохімії клітини, ембріології, розмноження та індивідуального розвитку організмів, генетики, мікробіології, ботаніки, мікології, зоології, біології людини, екології, вчення про біосферу, еволюції.

Слайд 21

Особливості та структура посібника Посібник має дві основні частини: теоретичну та практичну. Основні теоретичні відомості подано у формі конспекту, схем і таблиць. Практична частина містить завдання для самоконтролю з прикладами їх розв’язання. У кінці посібника наведено правильні відповіді до цих завдань. Додаткова вкладка містить демонстраційний варіант тестового зошита з правильно заповненим бланком відповідей. Для того, щоб можна було швидко знайти певну тему, у кінці посібника сформовано алфавітний покажчик.

Слайд 22

Практичний довідник. УСІ ФОРМУЛИ ТА ТАБЛИЦІ Автори: Александрова О. І., Дудінова О. В., Ісаєнко Ю. В., Шабанова Г. В. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 224 с. • фізика • біологія • інформатика • математика • хімія

Слайд 23

Особливості посібника У посібнику зібрані всі найважливіші формули й таблиці за весь шкільний курс із математики, інформатики, фізики, хімії, біології. Зручна форма посібника допоможе учням легко зорієнтуватися в довідковому матеріалі. Книга розрахована в першу чергу на учнів та абітурієнтів.

Слайд 24

ЗНО. БІОЛОГІЯ. Тренувальні вправи Автор: Волкова Т. І. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 128 с. Щороку оновлюється і відповідає структурі завдань ЗНО

Слайд 25

Особливості посібника Пропоновані тренувальні вправи укладено відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання, розроблених Українським центром оцінювання якості освіти, та чинних навчальних програм з біології, а також згідно з технічними характеристиками ЗНО 2010 року (інформація розміщена на сайті УЦОЯО: www.testportal.com.ua).

Слайд 26

Структура посібника Книга містить: — демонстраційний варіант тестового зошита зі зразком правильно заповненого бланка відповідей; — коментар, що допоможе перевірити правильність виконання і проаналізувати помилки; — 10 тренувальних варіантів різного рівня складності з бланками відповідей; — правильні відповіді до всіх тестових завдань.

Слайд 27

Тест-контроль з біології для 5–11 кл. (+зошит для лабораторних та практичних робіт!) Автори: Яковлева Є. В., Іонцева А. Ю., Нєчаєва Ю. Л., Павленко О. А. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 56–80 с. Схвалено МОНУ Зошити для 9 та 10 класів розроблено за програмою 12-річної школи!

Слайд 28

Особливості посібників Зошити містять усі (!) самостійні та контрольні роботи, розроблені у форматі ЗНО, які передбачені новою програмою 12-річної школи (для 5–10 класів) та чинною програмою 11-річної школи (для 11 класу).

Слайд 29

Структура посібників Спеціально для даної серії розроблено бланки відповідей у форматі ЗНО, що подані після кожної роботи. Також запропоновано систему оцінювання знань залежно від виконання тієї чи іншої форми завдань. Мал. 1. Бланк відповідей в «Тест-контролі» з біології

Слайд 30

Мал. 2. Завдання початкового рівня в «Тест-контролі» з біології для 11 кл.

Слайд 31

Мал. 3. Завдання середнього рівня в «Тест-контролі» з біології для 11 кл.

Слайд 32

Мал. 4. Завдання достатнього та високого рівнів в «Тест-контролі» з біології для 11 кл.

Слайд 33

Структура посібників Кожна самостійна та контрольна робота розрахована на два варіанти, які містять завдання чотирьох рівнів відкритої та закритої форм. На виконання самостійних робіт відводиться 15–20 хвилин, на виконання контрольних (тематичних) робіт — 45 хвилин з урахуванням часу заповнення бланка відповідей. Кожна робота укладена на окремому аркушеві. Наявність чернетки допомагає вчителеві проаналізувати помилки учня.

Слайд 34

Структура посібників І самостійні, і тематичні роботи оформлені у вигляді готових шаблонів, у яких продумано все: від необхідної кількості вільного місця на сторінках для виконання учнем завдання й докладного запису розв’язання, до часу виконання, що полегшує вчителеві планування уроку. Кожна робота розміщена на 2 сторінках, що дає учням змогу відрізати аркуш і здати роботу вчителю, залишивши в себе зошит.

Слайд 35

Зошити для лабораторних та практичних робіт з природознавства та біології. 7–11 кл. Автори: Іонцева А. Ю., Журавльова А. Л. Формат: 145х200 мм, 60х84 1/16, м’яка, 48 с. Схвалено МОНУ

Слайд 36

Особливості посібників У зошитах представлені лабораторні та практичні роботи з біології, передбачені програмами МОН України для 12-річної школи (5–10 класи) та для 11-річної школи (11 класи).

Слайд 37

Структура посібників У кожній роботі детально прописано тему, мету, обладнання, реактиви тощо, подані ілюстративні підказки. Правила техніки безпеки перераховано як при роботі у кабінетах, так і для кожного конкретного досліду. Зручна таблиця допоможе крок за кроком записати свої спостереження під час робіт, а контрольні запитання і завдання — закріпити знання з теми.

Слайд 38

Мал. 5. Сторінки зошита для лабораторних робіт з біології для 11 кл.

Слайд 39

Структура посібника Мал. 6. Сторінки зошита для лабораторних робіт з біології для 11 кл.

Слайд 40

Наші контакти 61010, м. Харків, а/с 5556 www.vesna-books.com.ua тел.: 8 057 755 41 90 8 067 571 34 43 e-mail: anna-vesna@ukr.net ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія