X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
навчально-довідкова література з географії

Завантажити презентацію

навчально-довідкова література з географії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИДАВНИЦТВО «ВЕСНА» навчально-довідкова література з географії

Слайд 2

Серія «Крок до ВНЗ» Книги серії «Крок до ВНЗ» — це комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Ретельно систематизований теоретичний і практичний матеріал допоможе отримати всі необхідні знання, а тренувальні вправи, які є аналогом тестів 2010 року, дозволять якісно і швидко перевірити рівень підготовки учнів та абітурієнтів, що гарантує успіх при вступі до вищого навчального закладу.

Слайд 3

Географія. Комплексний довідник Автори: Байназаров А. М., Височин М. Ю., Жученко М. С., Курносова О. В., Шматько О. Є., Яковчук О. В. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 480 с.

Слайд 4

Особливості посібника Головна мета створення даного посібника — допомогти учням підготуватися до державної підсумкової атестації з географії в основній та старшій школі, зовнішнього незалежного оцінювання з географії, оновити знання з усіх курсів шкільної географії потенційним абітурієнтам вищих навчальних закладів.

Слайд 5

Зміст посібника Структура і зміст посібника повною мірою відповідають вимогам навчальної програми для 12-річної школи. Структурно-змістовна повнота довідника створює широкі можливості як для самостійного опрацьовування учнями наведеного матеріалу, так і роботи під керівництвом учителя.

Слайд 6

Структура посібника Книга складається з 4 розділів, які є базовими для набуття необхідних предметних знань та умінь. Перший розділ «Повний курс географії» охоплює основні теми шкільних курсів географії: загальну географію, географію материків та океанів, географію України (фізичну і соцsально-економічну), економічну та соціальну географію світу. Кожна частина розділу містить теоретичний та практичний матеріал для самостійного опрацьовування. У другому розділі — «Матеріали для поглибленого вивчення курсу географії» — розглянуто важливі питання фізичної географії та суміжних з нею наук, що забезпечує більш глибоке розуміння найважливіших понять географії.

Слайд 7

Структура посібника Третій розділ має назву «Географія у схемах і таблицях». Навчальний матеріал в цьому розділі подано в стислій, наочній формі у вигляді схем і таблиць. Четвертий розділ — «ЗНО: тренувальні вправи» — містить тестовий зошит із правильно заповненим бланком відповідей і тренувальні тестові зошити, які повністю відповідають спецификації ЗНО-2010. Працюючи з розділом, учні зможуть перевірити свій рівень знань, а також навчитися безпомилково заповнювати бланки відповідей, подані до кожного завдання. Теоретична частина цього посібника поряд із академічною інформацією включає пізнавальну рубрику «Це цікаво», що містить незвичайні та маловідомі факти про нашу планету та її мешканців.

Слайд 8

Серія «Схеми і таблиці» Книжки серії «Схеми і таблиці» — це навчальні посібники, в яких матеріал з основних шкільних предметів подано у стислій і зручній для сприйняття формі. Розміщення матеріалу в таблицях і схемах, акцентування найважливіших правил, визначень, формул, історичних дат тощо дозволяють швидко знайти в книжці потрібну інформацію, допомагають засвоювати й систематизувати навчальний матеріал. Завдяки цьому посібники серії «Схеми і таблиці» можна використовувати як під час роботи на уроці та з домашнім завданням, так і для узагальнення засвоєних знань при повторенні вивченого, підготовці до іспитів, а також для самостійного вивчення певної дисципліни.

Слайд 9

ГЕОГРАФІЯ у схемах і таблицях Автор: Жученко М. С. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 352 с. За шкільною програмою

Слайд 10

Особливості посібника Посібник з географії охоплює основні розділи шкільного курсу з цього предмета — загальну географію, географію материків і океанів, фізичну й соціально-економічну географію України та економічну й соціальну географію світу. У книзі подано визначення основних понять, найважливіші відомості з географії в цифрах і фактах. Окремо в довіднику подано короткий словник географічних термінів.

Слайд 11

Практичний довідник. ГЕОГРАФІЯ Автор: Шматько О. Є., Байназаров А. М., Височин М. Ю., Яковчук О. В. Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 448 с. Узгоджено з навчальною програмою, затвердженою МОН УКРАЇНИ

Слайд 12

Мета посібника Пропонований посібник перш за все призначений для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються вступати до ВНЗ і братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Крім того, посібник допоможе учням шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів швидко та ефективно повторити пройдений матеріал, за короткий час підготуватися до тематичних робіт, ДПА, співбесіди на підготовчих курсах при ВНЗ, знайти та використати відповідний матеріал при виконанні завдань.

Слайд 13

Зміст посібника Матеріал посібника охоплює основні розділи й теми шкільних курсів географії: загальну географію, географію материків та океанів, географію України (фізичну і соцsально-економічну), економічну та соціальну географію світу.

Слайд 14

Особливості та структура посібника Посібник має дві основні частини: теоретичну та практичну. Теоретичний блок включає матеріал, який розкриває зміст основних географічних термінів, понять, закономірностей, характерні риси природних комплексів, економічних районів, країн. Матеріали практичного блоку направлені як на рефлексію, на перевірку розуміння змісту матеріалу кожного розділу, так і на спонукання читачів до аналізу, синтезу та оцінки поданої інформації. Авторами передбачено самостійне опрацювання географічної номенклатури за географічними картами та атласами. Для того, щоб можна було швидко знайти певну тему, у кінці посібника сформовано алфавітний покажчик. Додаткова вкладка містить демонстраційний варіант тестового зошита з правильно заповненим бланком відповідей.

Слайд 15

ЗНО. ГЕОГРАФІЯ. Тренувальні вправи Автор: Шматько О.Є . Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 112 с. Щороку оновлюється і відповідає структурі завдань ЗНО

Слайд 16

Особливості посібника Пропоновані тренувальні вправи укладено відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання, розроблених Українським центром оцінювання якості освіти, та чинних навчальних програм з біології, а також згідно з технічними характеристиками ЗНО 2010 року (інформація розміщена на сайті УЦОЯО: www.testportal.com.ua).

Слайд 17

Зміст посібника У відповідності до технічних характеристик тесту з географії кожен тренувальний варіант містить 58 завдань трьох форм: з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності та правильної послідовності. Завдання 1–42 складаються із запитання та чотирьох варіантів відповіді, серед яких потрібно вибрати один правильний. Завдання 43–52 — на встановлення відповідності. Завдання 53–58 — на встановлення правильної послідовності. На виконання кожного варіанта відводиться 2 год (120 хв).

Слайд 18

Структура посібника Книга містить: демонстраційний варіант тестового зошита зі зразком правильно заповненого бланка відповідей; коментар, що допоможе перевірити правильність виконання і проаналізувати помилки; 10 тренувальних варіантів різного рівня складності з бланками відповідей; правильні відповіді до всіх тестових завдань.

Слайд 19

Тест-контроль з географії для 6–10 кл. Автори: Ковтонюк Л. В., Курносова О. В. Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 56–80 с. Зошити для 9 та 10 класів розроблено за програмою 12-річної школи! Проходить процедуру грифування в МОНУ

Слайд 20

Особливості посібників Основною метою створення посібників є допомога вчителеві в здійсненні ефективного контролю над засвоєнням учнями навчального матеріалу, допомога учневі в орієнтації у тестових завданнях та набутті навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей. Зошити містять усі (!) самостійні та контрольні роботи, розроблені у форматі ЗНО, які передбачені новою програмою 12-річної школи.

Слайд 21

Структура посібників Спеціально для даної серії розроблено бланки відповідей у форматі ЗНО, що подані після кожної роботи. Також запропоновано систему оцінювання знань залежно від виконання тієї чи іншої форми завдань. Мал. 1. Бланк відповідей у «Тест-контролі» з географії

Слайд 22

Мал. 2. Завдання початкового та середнього рівней у «Тест-контролі» з географії для 7 кл.

Слайд 23

Мал. 3. Завдання достатнього рівня у «Тест-контролі» з географії для 7 кл.

Слайд 24

Мал. 4. Завдання достатнього рівня у «Тест-контролі» з географії для 7 кл.

Слайд 25

Структура посібників Кожна самостійна та контрольна робота розрахована на два варіанти, які містять завдання чотирьох рівнів відкритої та закритої форм. На виконання самостійних робіт відводиться 15–20 хвилин, на виконання контрольних (тематичних) робіт — 45 хвилин з урахуванням часу заповнення бланка відповідей. Кожна робота укладена на окремому аркушеві. Наявність чернетки допомагає вчителеві проаналізувати помилки учня.

Слайд 26

Структура посібників І самостійні, і тематичні роботи оформлені у вигляді готових шаблонів, у яких продумано все: від необхідної кількості вільного місця на сторінках для виконання учнем завдання й докладного запису розв’язання, до часу виконання, що полегшує вчителеві планування уроку. Кожна робота розміщена на 2 сторінках, що дає учням змогу відрізати аркуш і здати роботу вчителю, залишивши в себе зошит.

Слайд 27

Зошити для практичних робіт з географії. 7–11 кл. Автори: Ковтонюк Л. В., Курносова О. В. Формат: 145х200 мм, 60х84 1/16, м’яка, 32 с. Проходить процедуру грифування в МОНУ

Слайд 28

Особливості посібників У зошитах представлені всі практичні роботи з географії, передбачені програмами МОН України для 12-річної школи, контрольні питання та задачі, які сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей зі шкільного курсу географії.

Слайд 29

Структура посібників У кожній роботі детально прописано тему, мету, обладнання тощо, подані ілюстративні підказки. Правила техніки безпеки перераховано для кожного конкретного досліду. Зручна таблиця допоможе крок за кроком записати свої спостереження під час робіт, а контрольні запитання і завдання — закріпити знання з теми.

Слайд 30

Мал. 5. Сторінки зошита для практичних робіт з географії 6 кл.

Слайд 31

Структура посібника Мал. 6. Сторінки зошита для практичних робіт з географії 6 кл.

Слайд 32

Наші контакти 61010, м. Харків, а/с 5556 www.vesna-books.com.ua тел.: 8 057 755 41 90 8 067 571 34 43 e-mail: anna-vesna@ukr.net ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія