X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Творчий та життєвий шлях Івана Карпенка

Завантажити презентацію

Творчий та життєвий шлях Івана Карпенка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчий та життєвий шлях Івана Карпенко-Карого Презентацію підготувала Учениця 10 класу Швидка Дар'я

Слайд 2

Іван Карпенко-Карий (1845-1907) Іван Карпович Тобілевич народився 29 вересня 1845 року в селі Арсенівці, недалеко від Єлисаветграда(сучасного Кіровограда) . Рід Тобілевичів у минулому був багатий, належав до польської шляхти, але зубожів.

Слайд 3

Навчання поета Наука у дяка; У 1859 році Іван закінчив Бобринецьке повітове училище на “відмінно” і став писарчуком канцелярії містечка Мала Виска; У 1864 році юнака підвищили по службі, і він зайняв посаду канцелярського служителя в Бобринецькому повітовому суді, а пізніше – посаду столоначальника у кримінальній частині;

Слайд 4

Творчий шлях поета Як письменник Іван Карпенко-Карий дебютував у 1883 році, коли в першому номері журналу “Рада” було надруковано повість “Новобранець”.

Слайд 5

Умовно всі його п'єси можна поділити на такі групи: 1)соціально-побутові драми про скалічену долю вихідців із простого люду; 2)драми з життя інтелігенції, зокрема - акторів ; 3) комедії, головним сатиричним персонажем яких був учорашній неграмотний селянин, який за короткий час зумів скупити чимало землі і стати багачем; 4)трагедії з історичним контекстом.

Слайд 6

Найвідоміші твори письменника: “Мартин Боруля” “Сто тисяч” (1891) “Хазяїн”(1902) “Житейське море”; “Сава Чалий”;

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України