X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
римська імперія

Завантажити презентацію

римська імперія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Створення Римської імперії. Правління Октавіана Августа

Слайд 2

Мета: характеризувати процес становлення Римської імперії; проаналізувати імператора Октавіана Августа як історичного та політичного діяча; розвивати увагу, пам'ять, мислення, навички роботи з історичними та візуальними джерелами, вміння аналізувати та робити висновки; виховувати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності.

Слайд 3

Гай Юлій Цезар Октавіан (Октавій)

Слайд 4

Каме я — вирізьблене з каменю рельєфне зображення. Мистецтво вирізання камей набуло особливого розвитку у стародавній Греції та Римі. На камеях найчастіше зображали богів, відомих осіб.

Слайд 5

Камея, що прославляє Октавіана Августа. 1 ст. до н.е.

Слайд 6

Октавій Марк Антоній Лепід Другий тріумвірат 43 р. до н.е.

Слайд 7

Цілі Другого тріумвірату: Об’єднати сили для війни з убивцями Цезаря – республіканцями Брутом і Кассієм. Упродовж наступних 5 років тріумвірату належатиме вища влада в Римі. Провінції Римської держави розподілялися між тріумвірами. Оголошено політичні репресії щодо осіб, причетних до заколоту проти Цезаря.

Слайд 8

31 р. до н.е. між флотами Октавія та Антонія відбулася битва біля мису Акцій. Антоній зазнав поразки та переховувався в Александрії.

Слайд 9

Коли Октавій підійшов до мурів Александрії, Антоній та Клеопатра, яка йому допомагала, наклали на себе руки.

Слайд 10

1 серпня 30 р. до н.е. війська Октавія вступили в Александрію.

Слайд 11

У 27 р. до н.е. його проголосили довічним трибуном, консулом та цензором. Октавіан став принцепсом – головним серед сенаторів та мав найвищу військову силу – імперій. Правив Римом з 30 р. до н.е. до 14 р. н.е.

Слайд 12

Політика Октавіана Августа Внутрішня Зовнішня Запровадив нові посади: префекта Рима та префекта преторіанської гвардії; Підвищив платню солдатам і офіцерам; Керував імператорськими провінціями; Створив сенаторські провінції. Уклав мир з Парф'янським царством; Завойовував сусідні території, розширюючи свої кордони. Перетворив Римську державу на імперію

Слайд 13

Слайд 14

Августа звеличували не лише скульптори, а й історики, оспівували поети. Найулюбленішими поетами його доби були Вергілій та Горацій. Вони стали придворними поетами і творили піж наглядом Гая Цільнія Мецената.

Слайд 15

Хронологічна задача. Скільки років тривало правління першого імператора Рима? до н.е. н.е. 30 р. 14 р. 2018 р. ? 1) 30 + 14 – 1 = 43 роки

Слайд 16

Домашнє завдання. Опрацювати § 48 підручника Виконати завдання робочого зошита с. 95 – 96.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України