X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Іван Піддубний

Завантажити презентацію

Іван Піддубний

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стиль оп-арт - оптичне мистецтво Підготував Дядченко Олександр

Слайд 2

Оп-арт (або оптичне мистецтво) - це політична течія абстракціонізму, головним об`єктом якого є оптичні ілюзії, створені з метою обдурити око глядача. Ця течія тісно пов`язане з кінетізм - напрямком в сучасному мистецтві, що фокусує на створенні руху або його ілюзії.

Слайд 3

Оп-арт використовує головним чином геометричні фігури, розташовані в чіткій математичної проекції так, щоб створювалася ілюзія руху, глибини або коливань. Перші роботи в цьому напрямку створювалися з використанням ахроматической палітри кольорів (білий, чорний і сірий), яка дозволяла домогтися ідеального контрасту.

Слайд 4

Загальне уявлення про оптичному мистецтві Представники оп-арту були зацікавлені можливостями людського ока та зорового сприйняття, саме для цього вони створювали різні композиції, що дозволяють досліджувати феномени оптичного сприйняття і реакцію глядачів Такі ефекти, як комбінаційні спотворення, осліплення, залишкові зображення, використовують точно прораховане розташування форм, кольорів, яскравості і контрасту, щоб стимулювати людське око.

Слайд 5

.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України