Мої права в соціальних мережах
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Не будьте залежними від Інтернету. Життя в «павутинні» штучне, а займає багато часу, відволікаючи вас від справжнього реального. Цитата Не давати нікому свої паролі (ключі). Віддані паролі можуть призвести до витоку інформації, грошей з кредитних карток.
Соціа льна мере жа — соціальна структура, утворена індивідами або організаціями. Вона відображає різноманітні зв'язки між ними через різноманітні соціальні взаємовідносини, починаючи з випадкових знайомств і закінчуючи тісними родинними зв'язками. Вперше термін було запропоновано в 1954 році Дж. А. Барнесом. Соціальна мережа Не надавайте ніякої особистої інформації (ім'я, вік, адресу, номер телефону) без згоди батьків.
"З А К О Н У К Р А Ї Н И Про авторське право і суміжні права Цей Закон охороняє особисті немайнові права і майнові права авторів та їх правонаступників, пов'язані із створенням та використанням творів науки, літератури і мистецтва - авторське право, і права виконавців, виробників фонограм і відеограм та організацій мовлення - суміжні права. Авторське право (ЗАКОН) Ви отримали інформацію, яка примушує вас почуватися некомфортно, одразу розповідайте батькам .
Авторське право є інструментом власності, права і ключовою галуззю права інтелектуальної власності; воно призначене захищати зовнішню форму вираження об'єкта (твір, малюнок, збірник, фотографія та інше), тобто їхнє «матеріальне втілення». Авторське право не може використовуватись для захисту абстрактних ідей, концепцій, фактів, стилів та технік, що можуть бути використані у творі. Авторське право історично виникло внаслідок потреби захистити права авторів літературних творів та творів мистецтва; нині Авторське право поширюється фактично на будь-які результати творчої діяльності, включаючи комп'ютерні програми, бази даних, фільми, фотографії і скульптури, архітектурні проекти, рекламні проспекти, карти і технічні креслення. Авторське право Міжнародний символ авторського права Ваші батьки повинні знати усіх, з ким ви спілкуєтесь в Інтернеті.
Ніколи не погоджуйтесь зустрітися з тим, з ким ви познайомились в Інтернеті, без попередньої згоди батьків. Facebook Facebook — найбільша у світі соціальна мережа, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг. За даними Alexa, сайт Facebook.com займає у світі 3 місце за відвідуваністю.
Instagram — соціальна мережа, що базується на обміні фотографіями, дозволяє користувачам робити фотографії, застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх через свій сервіс і низку інших соціальних мереж. Є одним із найпопулярніших сервісів у мистецтві айфонографії. Дата запуску: 6 жовтня 2010 р. Якщо ви вирішите зустрітися з цією людиною, то робіть це у людяному місці, і в присутності дорослих. Instagram
17 травня, набув чинності Указ Президента України Петра Порошенка про введення в дію рішення РНБО, яке передбачає блокування в країні низки російських сайтів. Не відповідайте на листи чи прохання, які викликають почуття дискомфорту або сорому. Закон
Ніколи не висилайте свої фото людині, з якою познайомились через Інтернет, не порадившись з батьками. ЗАБОРОНЕНО
Схожі презентації
Категорії