X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мої права в соціальних мережах

Завантажити презентацію

Мої права в соціальних мережах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мої права в соціальних мережах Підготував учень 9 класу Лучків Орест

Слайд 2

Не будьте залежними від Інтернету. Життя в «павутинні» штучне, а займає багато часу, відволікаючи вас від справжнього реального. Цитата Не давати нікому свої паролі (ключі). Віддані паролі можуть призвести до витоку інформації, грошей з кредитних карток.

Слайд 3

Соціа льна мере жа — соціальна структура, утворена індивідами або організаціями. Вона відображає різноманітні зв'язки між ними через різноманітні соціальні взаємовідносини, починаючи з випадкових знайомств і закінчуючи тісними родинними зв'язками. Вперше термін було запропоновано в 1954 році Дж. А. Барнесом. Соціальна мережа Не надавайте ніякої особистої інформації (ім'я, вік, адресу, номер телефону) без згоди батьків.

Слайд 4

"З А К О Н У К Р А Ї Н И Про авторське право і суміжні права Цей Закон охороняє особисті немайнові права і майнові права авторів та їх правонаступників, пов'язані із створенням та використанням творів науки, літератури і мистецтва - авторське право, і права виконавців, виробників фонограм і відеограм та організацій мовлення - суміжні права. Авторське право (ЗАКОН) Ви отримали інформацію, яка примушує вас почуватися некомфортно, одразу розповідайте батькам .

Слайд 5

Авторське право є інструментом власності, права і ключовою галуззю права інтелектуальної власності; воно призначене захищати зовнішню форму вираження об'єкта (твір, малюнок, збірник, фотографія та інше), тобто їхнє «матеріальне втілення». Авторське право не може використовуватись для захисту абстрактних ідей, концепцій, фактів, стилів та технік, що можуть бути використані у творі. Авторське право історично виникло внаслідок потреби захистити права авторів літературних творів та творів мистецтва; нині Авторське право поширюється фактично на будь-які результати творчої діяльності, включаючи комп'ютерні програми, бази даних, фільми, фотографії і скульптури, архітектурні проекти, рекламні проспекти, карти і технічні креслення. Авторське право  Міжнародний символ авторського права Ваші батьки повинні знати усіх, з ким ви спілкуєтесь в Інтернеті.

Слайд 6

Ніколи не погоджуйтесь зустрітися з тим, з ким ви познайомились в Інтернеті, без попередньої згоди батьків. Facebook Facebook — найбільша у світі соціальна мережа, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг. За даними Alexa, сайт Facebook.com займає у світі 3 місце за відвідуваністю.

Слайд 7

Instagram — соціальна мережа, що базується на обміні фотографіями, дозволяє користувачам робити фотографії, застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх через свій сервіс і низку інших соціальних мереж. Є одним із найпопулярніших сервісів у мистецтві айфонографії.  Дата запуску: 6 жовтня 2010 р. Якщо ви вирішите зустрітися з цією людиною, то робіть це у людяному місці, і в присутності дорослих. Instagram

Слайд 8

17 травня, набув чинності Указ Президента України Петра Порошенка про введення в дію рішення РНБО, яке передбачає блокування в країні низки російських сайтів. Не відповідайте на листи чи прохання, які викликають почуття дискомфорту або сорому. Закон

Слайд 9

Ніколи не висилайте свої фото людині, з якою познайомились через Інтернет, не порадившись з батьками. ЗАБОРОНЕНО

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика