X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтерактивне спілкування

Завантажити презентацію

Інтерактивне спілкування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІНТЕРАКТИВНЕ СПІЛКУВАННЯ

Слайд 2

Останнім часом усе більш широко поширюється інтерактивне спілкування в режимі реального часу.

Слайд 3

ВІРТУАЛЬНИЙ(VIRTUAHNYI) – НЕІСНУЮЧИЙ В РЕАЛЬНОСТІ, ПРИДУМАНИЙ УЯВОЮ, ІМОВІРНІСНИЙ РОЗВИТОК ПОДІЙ, МОЖЛИВИЙ. ВІРТУАЛЬНИЙ (VIRTUAHNYI) -

Слайд 4

ON-LINE - ТАКИЙ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ В ДІАЛОГОВОМУ РЕЖИМІ, ДІАЛОГОВИЙ ПО МЕРЕЖІ, ПІДКЛЮЧЕНИЙ НА ЛІНІЇ, ІНТЕРАКТИВНИЙ.

Слайд 5

ЩО ТАКЕ ЧАТ? Чат - це спілкування в інтернеті, коли розмова ведеться в реальному часі. Зміст чату існує тільки “тут і зараз” - чат виглядає як вікно, в якому йде потік повідомлень від всіх учасників чату. Для того, щоб спілкуватися в чаті, потрібно просто вибрати собі ім’я, під яким ви “з’явитеся” в нім, і послати в чат повідомлення, яке відразу ж з’явиться в загальному потоці. Архіви чатів в чистому вигляді, як правило, не мають сенсу, оскільки текст виглядає суцільною мішаниною, в якій дуже важко зрозуміти, хто, кому і яке повідомлення посилав. Оскільки в чаті, на відміну від форуму, не можна залишити повідомлення “про запас”, чат фактично існує, тільки якщо в нім в деякий момент часу зустрілися хоч би дві люди. Як правило, чат - це молодіжна тусовка, а не інструмент для дискусії. (від англ. to chat - базікати)

Слайд 6

ВІДЕОЗВ'ЯЗОК-це сеанс «живого» зв'язку між людьми, що знаходяться в різних місцях, яким необхідне особисте спілкування, що включає звичайну мову, обмін текстовою і візуальною інформацією. Необхідно: - наявність каналу доступу в Інтернет, «ширина» каналу повинна складати не менше 64 Кбіт/с; - відеокамера, звукова карта, мікрофон, колонки; - програма для організації відеозв'язку (Skype, ICQ, Мail.ru Агент) ЩО ТАКЕ ВІДЕОЗВ'ЯЗОК?

Слайд 7

ПРОПРІЄТАРНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОБМІН ТЕКСТОВИМИ ПОВІДОМЛЕННЯМИ, АУДІО-ЗВ‘ЯЗОК І ВІДЕОЗВ‘ЯЗОК ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ МІЖ КОМП‘ЮТЕРАМИ, А ТАКОЖ ПЛАТНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ЗВ‘ЯЗКУ З АБОНЕНТАМИ ЗВИЧАЙНОЇ ТЕЛЕФОННОЇ МЕРЕЖІ. SKYPE-

Слайд 8

Форум — інтернет-ресурс, популярний різновид спілкування в інтернеті. На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі. Що таке форум?

Слайд 9

Як зареєструватися на форумі?

Слайд 10

Зазвичай на форумі є велика кількість тем на які можна поспілкуватися Вибирай до душі і спілкуйся!!!

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Що таке Skype? Skype - приватне ПЗ, створене Ніколасом Зенн Стремом та Янусом Фрігісом. Основа системи – безкоштовна комунікація між користувачами програмного забезпечення Skype.

Слайд 14

Можливості Skype: Назва Суть 1)SkypeOut ДозволяєкористувачамSkypeзв‘язуватисязтрадиційнимителефонниминомерами. 2)SkypeIn ДозволяєкористувачамSkypeотримувативикликинаїхкомп'ютеризрегулярнихтелефоннихномерів. 3)Skype Voicemail Дозволяєлюдям,якідзвонятьзалишатиголосовіповідомленнядлякористувачівSkype,якізаразнедоступні.

Слайд 15

Назва Суть 4)Skype video calling Підтримує відеоконференцію. Skypeпідтримує відео чат лише один на один. 5)Skype chat Підтримуєтекстовийгруповийчат зінтерфейсом, з 100 людейодночасно

Слайд 16

Як зареєструватися в Skype?

Слайд 17

Слайд 18

Тож спілкуйтеся досхочу!

Слайд 19

Слайд 20

Дякую за увагу! Виконала: Ірина Олійник Учениця 11-А класу ТЗОШ №16 Ім.В.Левицького Олійник Ірина

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика