X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Інтерактивне спілкування"

Завантажити презентацію

"Інтерактивне спілкування"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтерактивне спілкування Хірова Вікторія

Слайд 2

Інтерактивне спілкування – це обмін повідомленнями в режимі реального часу. В залежності від програм спілкування може виконуватися шляхом передавання голосу, відео зображення чи тексту. Для участі в голосовій конференції необхідно мати мікрофон і динаміки, для відео конференції – ще й відеокамеру.

Слайд 3

Існують такі форми спілкування в Інтернеті: 1. Телеконференція . 2. Чат. 3. Веб-пейджери (наприклад, ICQ, Instant Messager). 4. Листування електронною поштою (e-mail). 5. Форум.

Слайд 4

Телеконференція -   (англ. teleconference) — вид заходу, в якому групова комунікація здійснюється між територіально розділеними учасниками за допомогою технічних засобів. В наш час найпопулярнішими програмами для телеконференцій є Skype і ICQ.

Слайд 5

Чат – (англ. chat — «балачка») — мережевий засіб для швидкого обміну текстовими повідомленнями між користувачами інтернету у режимі реального часу.

Слайд 6

Веб-пейджер - Інтернет-пейджери – це спеціальні програми, завдяки їм відбувається безпосереднє спілкування у мережі. Інформація, яка прийшла на комп’ютер відразу активізує Інтернет-пейджер і він повідомляє про неї. Внісши до списку колег та партнерів і натиснувши режим on-line в програмі можна дізнатися хто з останніх перебуває на зв’язку. Досить популярні Інтернет-пейджери на сьогодні – Odigo, ICQ.

Слайд 7

Електронна пошта - (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) — популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відео-файли, архіви, програми).

Слайд 8

Форум - інтернет-ресурс, популярний вид спілкування в інтернеті. На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі. На форумі є адміністратори (власники форуму) та модератори (обслуговуючий персонал, який стежить за виконанням установлених правил і порядку). Форуми можуть бути присвячені будь-якій темі.

Слайд 9

Отож, можна з упевненістю сказати, що сьогодні, якщо терміново потрібно зв*язатися з людиною, то не обов*язково викликати таксі. Потрібно лише мати комп*ютер з підключеним Інтернетом.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика