X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вуглеводи у харчових продуктах

Завантажити презентацію

Вуглеводи у харчових продуктах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вуглеводи у харчових продуктах: виявлення і біологічне значення. Робота учня групи С-11 Шишебарова Артема

Слайд 2

Вуглеводи Вуглеводи – один з основних видів поживних речовин, необхідних для організму. Дієтологи рекомендують так складати денний раціон, щоб наполовину він складався з вуглеводів.

Слайд 3

Значення вуглеволів Знати в яких продуктах містяться вуглеводи дуже важливо , оскільки вуглеводи лідери в забезпеченні організму людини калоріями. На їх частку припадає від 50% до 60% енергії, одержуваної організмом.

Слайд 4

Групи вуглеводів Вуглеводи поділяються на дві групи : прості , що є основними і складні вуглеводи.

Слайд 5

Прості вуглеводи Прості вуглеводи — це вуглеводи, що складаються з мінімальної кількості структурних елементів і засвоювані організмом максимально швидко. У більшості випадків подібні вуглеводи володіють вираженим солодким смаком і добре розчиняються у воді. Простими вуглеводами є моносахариди (глюкоза , галактоза , фруктоза) і дисахариди ( мальтоза і сахароза ) .

Слайд 6

Складні вуглеводи Складні вуглеводи — це вуглеводи, що мают складну структуру і повільно засвоюються організмом. Складними вуглеводами є полісахариди : глікоген , крохмаль , клітковина , пектини.

Слайд 7

Користь вуглеводів 1.Є основним джерелом енергії в організмі. 2.Забезпечують всі енергетичні витрати мозку (мозок поглинає близько 70% глюкози, що виділяється печінкою) 3.Беруть участь у синтезі молекул АТФ, ДНК і РНК. 4.Регулюють обмін білків і жирів. 5.У комплексі з білками вони утворюють деякі ферменти і гормони, секрети слинних та інших утворюючих слиз залоз, а також інші сполуки. 6.Харчові волокна покращують роботу травної системи і виводять з організму шкідливі речовини, пектини стимулюють процес травлення.

Слайд 8

Шкода вуглеводів Надмірне споживання вуглеводів приводить до ожиріння. Особливо легко сприяє ожирінню такий вуглевод як цукор, надмірне надходження якого при харчуванні веде до підвищення рівня холестерину в крові, а також сприяє розвитку карієсу зубів.

Слайд 9

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія