X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прості та складні речовини

Завантажити презентацію

Прості та складні речовини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прості та складні речовини

Слайд 2

Перевірка домашнього завдання Згадаймо, що таке молекула. З чого складається молекула? З однакових чи різних складових?

Слайд 3

За якісним складом речовини поділяються на прості та складні. Прості — речовини, молекули яких складаються з атомів одного хімічного елемента. O2, H2, С, S8, Fe (Індекс унизу праворуч указує на число атомів у молекулі.) Складні - речовини, молекули яких складаються з атомів двох і більше хімічних елементів. FeS, CO2, H2SO4 , CaCO3 Вода - проста чи складна речовина?

Слайд 4

Таблиця до завдання «Морський бій»

Слайд 5

Лабораторний дослід № 1 «Ознайомлення зі зразками простих і складних речовин» На столі зразки: простих речовин: сірка, залізо, вугілля, алюміній; складних речовин: вода, натрій хлорид, купрум(ІІ) оксид, цукор.

Слайд 6

Прості речовини (сірка, вугілля)

Слайд 7

Прості речовини (алюміній, залізо)

Слайд 8

Складні речовини (цукор, сіль, вода)

Слайд 9

1) Розгляньте речовини та відзначте: агрегатний стан; колір; відношення до води; запах. 2) Зробіть висновок про фізичні властивості простих і складних речовин. 3) Ґрунтуючись на власному досвіді, запропонуйте можливі способи застосування цих речовин. 4) Чи можна за зовнішнім виглядом судити про приналежність речовини до простих чи складних речовин?

Слайд 10

Висновки За якісним складом усі речовини поділяються на прості та складні. Складні речовини істотно відрізняються від суміші речовин. Складні та прості речовини відрізняються за фізичними й хімічними властивостями.

Слайд 11

Домашнє завдання Прочитати параграф, відповісти на запитання, повторити назви й хімічні символи елементів. Виписати з підручника п’ять формул складних речовин і описати їх якісний склад.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія