X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Миючі засоби"

Завантажити презентацію

"Миючі засоби"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Миючі засоби Виконала учениця 9-А класу, Велітченко Юлія

Слайд 2

Миючі засоби - це речовини, які роблять речі чистими. Мило - один з видів миючих засобів. Але коли ми говоримо «мило», то маємо на увазі чисту речовину, приготовану з натуральних матеріалів. А коли ми говоримо «миючий засіб», то маємо на увазі речовину, виготовлену із синтетичних матеріалів.

Слайд 3

Склад синтетичних миючих засобів 1. Нафтопродукти, смола 2. Жири 3. Спирти 4. Вода

Слайд 4

  Спирт Рідкий водень Сірчана кислота Луги Жири можуть оброблятися:

Слайд 5

Види миючих засобів Миючі речовини в залежності від будови вуглеводневого радикалу і активної групи ділять на наступні типи: 1. Алкілкарбонати (мила) 2.Алкілсульфати 3. Алкілсульфонати. 4.Катіоноактивні миючі речовини

Слайд 6

Миючі засоби і домашня безпека Недбале поводження з токсичними речовинами не може залишитися без наслідків. У складі миючих засобів присутні такі шкідливі речовини, як: хлор, діоксид сірки, етиленгліколь, поверхнево-активні речовини (ПАР) І це далеко не повний список отруйних речовин. Багато які з них представляють небезпеку, як для людини, так і для навколишнього середовища. І, навіть якщо для негайного впливу їх кількості недостатньо, то з часом, накопичуючись в приміщеннях, організмі, навколишньому середовищі вони стають провокуючими факторами розвитку алергій, дерматитів, респіраторних захворювань.

Слайд 7

Правила обережності при використанні миючих засобів - віддавати перевагу миючим засобам без яскраво вираженого запаху; - ополіскувати посуд від миючих засобів не менше 15 секунд у проточній воді; - ретельно полоскати одяг і білизну після прання; - ніколи не змішувати кілька миючих засобів; - звертати увагу на вміст шкідливих речовин у складі миючих засобів. Віддавати переваги засобам з вмістом ПАР та фосфатів не більше 5%.

Слайд 8

Як вибирати миючі засоби? Миючі засоби сьогодні застосовує кожна господиня. Реклама послужливо розповідає про переваги різних товарів цієї категорії. Але що ж вибрати? Як правило, дорожчі засоби бувають набагато ефективнішими. Крім того, вони більшою мірою щадять Вашу шкіру. 1.Якісно миючі засоби оцінюються за їх піноутворенням 2. Рівень рН миючих засобів повинен бути в межах 5-10 одиниць. 3.Обов'язково стежите за терміном придатності засобу. Думка про те, що це - не продукт харчування і використовувати прострочений засіб не шкідливо, дуже згубна. Буде страждати шкіра рук. Крім того, засобом миється посуд, що контактує з продуктами.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія