X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Хімічна промисловість"

Завантажити презентацію

"Хімічна промисловість"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хімічні волокна

Слайд 2

Що таке хімічні волокна? Хімічні волокна - волокна, які одержують з органічних природних і синтетичних полімерів.

Слайд 3

Класифікація хімічних волокон

Слайд 4

Ацетатні волокна: Вихідною сировиною для добування ацетатного волокна є ацетати целюлози, які утворюються при ацетилювані целюлози оцтовим ангідридом.

Слайд 5

Віскозні волокна: Віскозне волокно - штучне целюлозне волокно, одержуване переробкою природної целюлози. Виробляється у вигляді текстильних і кордових ниток і штапельного волокна.

Слайд 6

Мідноаміачне волокно: Мідноаміачні волокна - один з видів штучних целюлозних волокон, формують їх по «мокрому» методу - у воду або розчин лугу пропускають полімерну масу. .  Ці волокна  застосовують в основному для виробництва килимів і сукна, тонкі текстильні нитки — для вироблення трикотажних виробів, легких тканин.

Слайд 7

Поліефірні волокна: Поліефірне волокно - синтетичне волокно, сформоване з розплаву поліетилентерефталату або його похідних.

Слайд 8

Поліамідне волокно Поліамідне волокно-синтетичне волокно, для виробництва якого використовують деякі похідні амінокислот, наприклад, капролактан, έ-амінокапронову кислоту.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія