X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ УКРАЇНИ

Слайд 2

Галузь, що забезпечує населення товарами народного споживання (тканинами, одягом, взуттям та ін.), а деякі галузі важкої промисловості – продукцією виробничого призначення (технічними тканинами, будівельною повстю тощо). Легка промисловість

Слайд 3

ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ ТЕКСТИЛЬНА ТРИКОТАЖНА ШВЕЙНА ШКІРЯНО- ВЗУТТЄВА ХУТРОВА БАВОВНЯНА ВОВНЯНА ЛЛЯНА ШОВКОВА

Слайд 4

ФАКТОРИ РОЗМІЩЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ ГАЛУЗІ (тяжіють до:) споживача Робочої сили Сировини

Слайд 5

Українська легка промисловість сьогодні є потужним багато- галузевим комплексом з виробни- цтва товарів народного споживання. Вона забезпечує приблизно 150 тис. робочих місць. Цей соціально вагомий сектор економіки орієнто- ваний на кінцевого споживача.

Слайд 6

Потенціальні можливості підприємств легкої промисловості дозволяють виробляти широкий спектр товарів, здатних задовольнити увесь попит внутрішнього ринку. На підприємствах галузі, розташованих в усіх регіонах України, зосереджено близько 7% загальної чисельності промислово-виробничого потенціалу промисловості і 2,4% виробничих фондів.

Слайд 7

У галузі легкої промисловості функціонує понад 10 тис. підприємств, з них у текстильній промисловості – близько 2,5 тис., з виробництва готового одягу і хутра – близько 6 тис., шкіри і шкіряного взуття – близько 1,5 тис. Практично всі підприємства легкої промисловості приватизовані, а ті, що знаходяться у державній власності, становлять менше 1%.

Слайд 8

Галузь складається з 17 підгалузей, має потужний виробничий потенціал, здатний виробляти широкий спектр товарів широкого вживання і промислового призначення. Водночас легка промисловість пов’язана з багатьма суміжними галузями і обслуговує весь господарський комплекс країни.

Слайд 9

Текстильна галузь Із загального числа підприємств текстильної промисловості понад 140 здійснюють зовнішньоекономічну діяльність: експортують свою продукцію до країн Європи і СНД – в основному чоловічий та жіночий верхній одяг, костюми, блузки, сорочки, а також одяг промислового призначення, нижню білизну, рукавиці, рукавички.

Слайд 10

Діаграма . Експорт швейної продукції в грошовому вираженні за 2007 р. (USD)

Слайд 11

Діаграма . Імпорт швейної продукції в грошовому вираженні за 2007 р. (USD)

Слайд 12

Діаграма . Експорт трикотажних виробів в грошовому вираженні за 2007 р. (USD)

Слайд 13

Діаграма . Імпорт трикотажних виробів в грошовому вираженні за 2007 р. (USD)

Слайд 14

Взуттєва промисловість За різними оцінками, ринок взуття в Україні становить 100-170 млн пар, його приріст – 10-12% на рік. Тоді як в Західній Європі припадає 6-8 пар взуття на душу населення, у нас цей показник становить всього 2,7 пари. Експорт взуттєвої промисловості сьогодні зумовлений в основному схемами роботи з давальницькими матеріалами або на замовлення. Так, найбільші обсяги продукції галузі були експортовані до Італії – близько 32%, Польщі – 20%, Росії – 16%, Угорщини – 8%, Німеччини – 6%, Білорусі і Румунії – по 4% (діаграма 1.3).

Слайд 15

Проблеми розвитку галузі

Слайд 16

Перспективи розвитку галузі

Слайд 17

Висновки   Найбільше непродовольчих товарів виробляє легка промисловість, яка забезпечує населення тканинами, одягом, взуттям тощо, а інші галузі промисловості - кордом, технічними тканинами тощо. Пріоритетні завдання легкої промисловості - формування і розмі щення державних замовлень та державних контрактів, координування діяльності підприємств, пов'язане з виконанням цього завдання, розроб ка цільових програм перспективного розвитку нових видів сировини, збалансованого розвитку підгалузей.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія