X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хімічна промисловість

Завантажити презентацію

Хімічна промисловість

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хімічна промисловість www.themegallery.com Виконала Учениця 10 класу 2012-2013 н.р. Крупко Анастасія L/O/G/O

Слайд 2

Виробництво та переробка полімерних матеріалів Побутова Хімічна Хімія тонкого органічного синтезу 4 1 2 3 Хімічна промисловість буває: Основна Хімічна

Слайд 3

Хімічна промисловість Під час промислової революції розпочалося промислове виробництво деяких найпотрібніших на ринку хімікатів, чим було покладено початок розвитку хімічної промисловості. Безліч хімічних винаходів були зроблені випадково. Деякі під час роботи одного вченого, а деякі під час несправності цілого заводу.

Слайд 4

Кока-Кола

Слайд 5

Бренді

Слайд 6

Перші антибіотики

Слайд 7

Резина

Слайд 8

Йод

Слайд 9

Листочки з клейкою основою

Слайд 10

Мішок для сміття

Слайд 11

Сахарин

Слайд 12

Фарба для волосся

Слайд 13

Коректор

Слайд 14

Хімічна промисловість Вироби хімічної промисловості знаходять застосування у всіх без винятку ділянках нар. господарства і в побуті. Особливо швидке зростання вживання продуктів хімічної промисловості припадає на другу пол. 20 ст., коли у зв'язку з недостачею традиційних видів сировини та великим приростом населення постала потреба в замінниках цих матеріалів. Дякуючи високому ступеневі розвитку хім. науки та можливостям застосовувати в хім. виробництві автоматизацію процесів, хім. промисловість відзначається малою трудомісткістю, але високими коштами устаткування.

Слайд 15

Нафта Напевно, якщо б не знайшли нафту, то теперішнє життя було далеко не таким. Нафта необхідна для асфальтових покриттів доріг і дахів будівель. Отриманий з нафти віск – матеріал для свічок, вощеного паперу і целофану. Нафтопродукти йдуть на виготовлення копіювального паперу, барвників для друкування книг, газет, синтетичних миючих засобів. Синтетичний аміак, вироблений з нафти, – добриво в сільському господарстві. Отрутохімікати з продуктами нафти вбивають комах-шкідників і бур'яни. Нафта використовується для виробництва нафтохімічних речовин. Вони є сировиною для інших хімічних сполук, наприклад пластмас і синтетичних волокон. І це лише маленький перелік продуктів з нафти.

Слайд 16

Західна Європа залишається провідним регіоном за рівнем розвитку галузі: у 2005 р. на її частку припадало 42% виробництва продукції галузі у світі. За кількістю зайнятих Західна Європа в 2 рази перевершує США і в 4 рази Японію.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія