X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хімічна промисловість

Завантажити презентацію

Хімічна промисловість

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Хімічна промисловість – галузь промисловості, що виробляє різноманітну продукцію з сировини, яка потребує певної хімічної обробки. Характерним для галузі є високий рівень комбінування, кооперування та спеціалізації виробництва. Хімічна промисловість

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Фактори розміщення підприємств галузі (картки чинників)  Споживчий чинник істотний для підприємств, що виробляють продукцію, складну для транспортування (кислоти), громіздку або ж таки, що легко пошкоджується (пластмасові вироби). Поблизу сировини розташовують ті виробництва, де значні витрати вихідних матеріалів і великі відходи від переробки (виробництво азотних і калійних добрив) Виробництво полімерних матеріалів потребує великої кількості води та електроенергії. Для виробництва 1 т хімічного волокна необхідно 5 тис .м³ води, 5-20 тис. кВт · год електроенергії Екологічний чинник ураховується під час розміщення всіх підприємств хімічної промисловості.

Слайд 6

Слайд 7

- застаріле обладнання; - забруднення навколишнього середовища; - недостатній випуск конкурентоспроможної продукції Проблеми:

Слайд 8

- хімічна промисловість - єдина галузь, яка утилізує виробничі відходи; - впровадження прогресивних хімічних технологій, що дасть змогу звести до мінімуму промислові відходи; - забезпечення максимального очищення стічних вод і викиду в атмосферу; - розконцентрування надмірних хімічних підприємств у районах великого скопичення населення; - випуск і впровадження нових технологій у всіх галузях і підгалузях хімічної промисловості. Перспективи розвитку:

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія