X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правильні многокутники

Завантажити презентацію

Правильні многокутники

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правильні многокутники Пакет програм Gran-2D Євдокимова Надія Володимирівна, КЗШ №72 L/O/G/O

Слайд 2

Одним із шляхів вирішення цієї проблеми є використання на уроках математики комп’ютера з відповідним програмним забезпеченням. Даний напрямок застосування комп’ютерного моделювання в геометрії широко відомий в нашій країні та за кордоном: достатньо відмітити такі широко відомі програмні продукти як Cabri, Cinderella, DG, GRAN-2D Якщо побудова правильного трикутника або квадрата є відносно простою, то вже побудова правильних многокутників із більшою кількістю сторін часто викликає труднощі. Розглянемо, зокрема, побудову моделі правильного многокутника на прикладі побудови правильного шестикутника. 1. Будуємо довільний відрізок AB - радіус майбутнього кола 2. Будуємо коло за заданим радіусом із центром в довільній точці О, скориставшись інструментом ”Коло за радіусом”.

Слайд 3

3. Створюємо точку на колі С, скориставшись інструментом ”Створення точки”. Дана точка буде прив’язаною до кола і може вільно рухатись вздовж нього. 4. Відкладаємо від побудованої точки хорду кола, довжина якої дорівнює радіусу кола. Для цього необхідно: побудувати коло за заданим радіусом АВ з центром в точці С, скориставшись інструментом ”Коло за радіусом”; побудувати точку перетину вихідного кола з побудованим колом, скориставшись інструментом ”Точка перетину”. 5. Повторюємо попередній пункт ще 5 разів, приймаючи за вихідну точку кола, яку було побудовано на попередньому кроці. 6. Будуємо многокутник з вершинами в побудованих точках, скориставшись інструментом ”Ламана”. 7. Ховаємо всі допоміжні побудови.

Слайд 4

Розглянемо побудову моделі правильних многокутників на прикладі побудови правильного трикутника, п’ятикутника , шестикутника.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Як відомо, кут між сторонами правильного n-кутника в градусах дорівнює

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія