Географія

З її допомогою діти будуть постійно практикуватися, і їм це ніколи не набридне. Презентації рекомендується використовувати в якості наочних посібників, які дозволяють вчителю продемонструвати досліджувану тему з підручника за допомогою слайдів і таблиць. Також перевірити знання учнів за допомогою відповідей на питання, закріпити знання, вміння і навички учнів. Барвисто зроблені слайди можуть зацікавити навіть батьків, які, завдяки їм, з легкістю згадають свої старі знання.
Будь-які дисципліни про планеті і живій природі неможливо викладати без картинок і фотографій, адже тільки з наочним матеріалом в учнів може скластися повноцінне враження про світ. Підручники в більшості випадків роблять акцент тільки на теоретичну базу і розповідають загальні факти, а шукати картинки самостійно і роздруковувати їх - довго і невигідно. Набагато простіше скористатися мультимедійною презентацією з географії, за допомогою якої можна показати дітям не тільки статичні зображення, а й цілі відеоролики . Подібна презентація складається з безлічі слайдів, в які можна включити:

  • фотографії ( як власні, так і знайдені на інших ресурсах );
  • різні картинки;
  • відеозапису;
  • звуковий супровід;
  • текстовий матеріал , який можна зробити структурованим за рахунок використання таблиць і списків;
  • анімацію картинок або тексту. Завдяки такій електронної презентації, уроки географії стануть проходити яскравіше і цікавіше .

Крім того, її можна використовувати не тільки для того, щоб розповісти новий матеріал, але і щоб перевірити старий: при необхідності, слайди можуть містити різні ігри або вправи, які учням будуть цікавіше, ніж звичайні контрольні роботи.

Елементи 251—300 із 2226.