X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мандрівка Німеччиною"

Завантажити презентацію

"Мандрівка Німеччиною"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мандрівка Німеччиною

Слайд 2

Німе ччина (Федерати вна Респу бліка Німе ччина (ФРН) ), — демократична федеративна республіка у центрі Європи. Німеччина в адміністративному відношенні поділяється на 16 федеральних земель, а столиця і найбільше місто країни — Берлін. Німеччина займає площу 357 021 км² і має головним чином помірний сезонний клімат. Маючи 81.8 мільйонів жителів, це країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Це одна з головних політичних сил на Європейському континенті і технологічний лідер в багатьох галузях.

Слайд 3

Держави, які мають спільний кордон з Німеччиною — на півночі Данія (68 км), на заході — Нідерланди (577 км), Бельгія (167 км), Люксембург (138 км) та Франція (451 км), на півдні — Швейцарія (334 км), Австрія (784 км) і Чехія (646 км), а на сході — Польща (456 км). На півночі омивається Балтійським та Північним морями. Німеччина є членом Європейського Союзу, НАТО і «Великої вісімки», претендує на постійне членство в Раді Безпеки ООН. Країна має четверту найбільшу у світі економіку за ВВП і п'яту найбільшу за паритетом купівельної спроможності. Це другий найбільший у світі експортер та третій найбільший у світі імпортер товарів. Країна досягла дуже високих стандартів життя і має всесторонню систему соціального забезпечення. Німеччина — батьківщина багатьох знаменитих науковців та винахідників і відома своєю культурною та політичною історією.

Слайд 4

Фізична карта Німеччини

Слайд 5

Сільське господарство Понад третина території Німеччини зайнята сільським господарством. Головним чином вирощуються зернові, картопля, цукрові буряки, рослини, з яких виробляється олія. Німеччина — лідер-виробник хмелю, з якого виробляється понад 5,5 тис. ґатунків пива. На півдні країни вирощується виноград.

Слайд 6

Населення Берлін — окрема федеральна земля та найбільше місто за кількістю населення. Гамбурґ — друге за кількістю населення місто Німеччини. Населення Німеччини — 81,8 мільйони мешканців, із них 73,8 мільйонів з німецьким, а 8 мільйонів із іноземним громадянством. У 2010 р. у країні проживало 65 млн німців та 15,5 млн іноземців. Найбільші чисельні групи — турки та курди(3,2 мільйони), поляки (1,6 мільйони), вихідці з країн СНД (росіяни,євреї, російські німці (1,4 мільйони), вихідці з країн західної Європи та Балкан (2,9 млн), вихідці з країн Азії (1,6 млн)

Слайд 7

Мова Офіційна мова — німецька мова. Данська мова, сорбська мова, фризька мова, мова ромів (циганська мова) є офіційно визнаними мовами етнічних меншин. Як іноземну мову в школах вивчають англійську, французьку, а також латинську,італійську та російську мови. Німецька мова поділяється на 3 групи діалектів: нижньонімецькі, середньонімецькі та верхньонімецькі. Нижньонімецькі — нижньофранкський, нижньоалеманський та фризький; середньонімецькі — саксонський, тюрингський та франкський; верхньонімецькі — верхньофранкський, алеманський та баварський.

Слайд 8

Релігія Конституція Німеччини як основний закон гарантує свободу віри та релігій в країні. Німеччина, християнізована з франкських часів, рідний край Реформації. Сьогодні 29,7% німців лютерани та протестанти, 31,2% католики, 3,9% мусульмани та 0,1% іудеї. У Німеччині живе приблизно 3 мільйони мусульман, близько 100 000 православних, 380 000 новоапостолів та 100000 юдеїв. Приблизно 25 відсотків населення Німеччини не належать до жодної релігійної групи. Релігійність у країні з року в рік послаблюється.

Слайд 9

Цікаві місця або Що відвідати,коли приїдеш в Німеччину?

Слайд 10

1)Купол Рейхстагу

Слайд 11

2) Парк Вільгельмсхее

Слайд 12

3) Гамбург

Слайд 13

4) Замки долини Рейну

Слайд 14

5) Берлін

Слайд 15

6) Кельн

Слайд 16

7) замок Нойшванштайн

Слайд 17

8) Франкфурт-на-Майні

Слайд 18

9) Скеля Лорелей

Слайд 19

10) Хільдесхайм

Слайд 20

11) Орлине гніздо (Кельштайнхаус, будинок Гітлера)

Слайд 21

12) Мюнхен

Слайд 22

13) Озеро Кенігзее

Слайд 23

Слайд 24

Willkommen in Deutschland Welcome to Germany

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія