"Цікаві Факти про Японію"
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Японія - остання країна в світі, формально зберегла титул Імперії. Японська імператорська династія ніколи не переривалася. Правлячий сьогодні імператор Акіхіто прямий нащадок першого імператора Дзімму, що заснував Японію в 711 році до нашої ери.
Японія - маленька країна, але тут багато всього самого великого. Тут знаходиться найдорожчий парк розваг у світі Disney Sea і чотири з десяти найвищих американських гірок. У Токіо найрозвиненіша система метро в світі і найбільший змішаний пішохідний перехрестя.
Японці дуже поважають тих, хто може сказати їхньою мовою хоча б дві фрази. Вони вважають, що вивчити її нереально.
У Японії один з найліберальніших тютюнових законів. Курити можна скрізь, крім залізничних платформ і аеропортів.
У Японії їдять дельфінів. Із них роблять суп, готують кусіякі (японський шашлик), навіть їдять сирим. У дельфіна досить смачне м'ясо, з яскраво вираженим смаком, і зовсім несхоже на рибу.
Напевно, правильним харчуванням можна пояснити той факт, що тут дуже рідко побачиш японку із зайвою вагою.
У всіх країнах світу ми звикли бачити зелене світло світлофора, але Японія вирізнилася і тут! Японський “зелений” сигнал – синій. Так склалося традиційно, що синій колір означав дозвіл на дію.
Вартість чашечки цього напою в кав’ярнях перевищує 400 ієн. І це пояснюється зовсім не тим, що каву імпортують і обкладають при цьому значними митами. Зазначена плата стягується, скоріше, не за чашку кави, а за місце у кафе. Замовивши напій, людина може спокійно посидіти в затишному приміщенні декілька годин, відпочиваючи від метушні магазинів, перечекати дощ, почитати книгу. Його ніхто не потурбує, а офіціанти будуть лише підливати йому в склянку холодної води, обов’язково з ввічливою усмішкою.
У Японії категорично не прийняті чайові. Вважається, що поки клієнт платить за послугу призначену ціну, він залишається з продавцем на рівних.
Як ви гадаєте, яку нагороду отримує японський сумоїст-переможець? Гроші? А от і ні! Цікавий факт - щасливчика нагороджують…річним запасом бензину, яловичиною (еквівалент одній корові), запасом коли на цілий рік і грибами сіітаке.
Якщо вам коли-небудь доводилося бачити японські гроші, то ви не могли не звернути увагу на зображення чоловіків на них, які мають густу рослинність на голові та обличчі.А все тому, що в Японії вважається, що такі банкноти важко підробити.
У Японії дуже чесні люди. Якщо ви загубили гаманець у метро, 90% імовірності, що його здадуть у бюро знахідок.
Японські поліцейські - найчесніші у світі, хабарів не беруть. Хіба що іноді за незначні порушення можна вмовити відпустити, прикинувшись "бакою".
Якщо вас упіймали за щось серйозне, то мають право тримати в СІЗО 30 діб, не пускаючи адвоката.
Токіо - найбезпечніший мегаполіс у світі. У Токіо настільки безпечно, що шестирічні діти самостійно користуються громадським транспортом.
Японці дуже сором'язливі, не звиклі висловлювати свої почуття. Для багатьох справжній подвиг сказати: "Я тебе кохаю".
Японці практично ніколи не кличуть гостей додому. Запрошення "заходьте як-небудь" у більшості випадків варто сприймати виключно як ввічливий зворот.
Японці - божевільні трудоголіки. Можуть запросто працювати 15-18 годин на день без перерви на обід. Приходити на роботу вчасно в Японії вважається поганим тоном. На місці треба бути хоча б на півгодини раніше.
У японській мові навіть є слово "кароші", що буквально перекладається, як "смерть від перепрацювання". У середньому щороку з цим діагнозом помирає десять тисяч осіб.
У Японії на вулицях можна побачити вази з парасольками. Якщо починається дощ, можете взяти будь-яку, а потім, коли дощ закінчується, ставите в найближчу вазу.
На японських вулицях ви не побачите сміттєвих баків. Усе сміття японці несуть додому, а потім сортують на чотири види: скло, спалюване, перероблюване й неспалюване сміття.
У Японії навчальний рік починається першого квітня. До речі, в японській мові в місяців немає назв, замість цього вони позначаються порядковими номерами.
Схожі презентації
Категорії