X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Демократична Республіка Конго"

Завантажити презентацію

"Демократична Республіка Конго"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Демократична Республіка Конго, колишній Заїр - держава в центральній Африці, що межує з Республікою Конго, Центрально-Африканською Республікою, Суданом, Угандою, Руандою, Бурунді, Танзанією, Замбією, Анголою, у тому числі з ангольським анклавом Кабінда. Населення - 60,09 млн. чол. (2005, оцінка). Столиця - Кіншаса Площа - 2,345 млн. кв. км. Адміністративно-територіальний розподіл – 26 провінцій. Основні мови - французька (офіційна), киконго, чілуба, лингала і суахілі. Основні релігії: християнство, традиційні африканські вірування та іслам. Грошова одиниця: конголезький франк. Отримала незалежність 30 червня 1960 року Дипломатичні відносини між Україною та Демократичною Республікою Конго встановлені у 1999 році.

Слайд 3

Природно-кліматичні умови: Центральну і західну частини країни займає обширна плоска западина Конго; по її периферії - пояс плато заввишки до 1300 м. Уздовж східної межі Конго пролягає смуга глибоких западин Східно--африканської рифтової системи, обрамлена горами (масив Рувензорі з третьою по висоті вершиною Африки - піком Маргеріта; 5109 м). По лінії западин розташовані крупні озера Альберт, Едуард, Киву, Танганьіка, Мверу. На північ від оз. Киву розташований вулканічний масив Вірунга (висота до 4507 м, м. Карісимбі) з вулканами Ньямлагира і Ньірагонго, що діють (всього . 100 вулканів). Річкова мережа найгустіша в Африці, річки багатоводні і порожисті, багато водопадів. Найбільша річка - Конго. Найзнаменитіші водопади - семіступенчатий Стенлі (Бойома) у верхів'ях Конго, Інга в її середній течії, а також каскад водопадів Лівінгстона в низовьях Конго. .

Слайд 4

Економіка: Конго володіє наймогутнішим економічних потенціалом серед країн Тропічної Африки. Основу її економіки складають сільське господарство і гірничодобувна промисловість, орієнтована гл. обр. на експорт. Країна надзвичайно багата корисними копалини, займає перші місця в світі по запасах руд кобальту, танталу, германію і технічних алмазів; провідні місця серед країн Африки по запасах руд міді, вольфраму, олова, ніобію, кадмію. Є родовища нафти, газу, вугілля, руд золота і срібла.

Слайд 5

Цікаві місця

Слайд 6

У східній частині Демократичної Республіки Конго, розташований вулкан Нірагонго. Червоне око гігантського циклопа дивиться з Землі у безкінечний простір. Саме таке фантастичне враження справляє вулкан з космосу. У його кратері безперервно вирує й клекоче найбільше лавове озеро в світі.

Слайд 7

Водоспад Стенлі (водоспади Бойома) - кілька водоспадів на річці Луалаби в Конго, між містами Убунду і Кісангані. Складаються з семи порогів, розділених плесами, на відстані близько 150 км; загальна висота падіння 60 м. Названий на честь першовідкривача Генрі Стенлі

Слайд 8

«Водоспад Лівінгстона» («ВЛ», англ Лівінгстон Водоспад, фр Лотки Лівінгстон ..) - Система порогів і стремнина в нижній течії річки Конго, розташовуються на території Демократичної Республіки Конго (ДРК) в західній екваторіальній Африці. Названі по імені шотландського дослідника Африки Д. Лівінгстона, система «водоспаду» представляє собою порожиста ділянка річки протяжністю 350 км із загальним падінням 270 м. Середня витрата води на цій ділянці складає близько 42 000 м ³ / сек, за цим параметром поступаючись тільки Амазонці.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія