X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Эквадор"

Завантажити презентацію

"Эквадор"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Эквадор

Слайд 2

Географічні дані На заході країни, уздовж узбережжя Тихого океану, простягнулися низовини і передгір'я Анд, в центрі країни розташовані Анди, що складаються з двох паралельних хребтів - Західної Кордильєри і Східної Кордильєри - з конусами потухших (Чимборасо, 6267 м) і діючих (Котопахи, 5896 м) вулканів. Східна частина країни розташована в межах Амазонської низовини. Еквадор має сухопутні кордони з Колумбією - 590 кілометрів і Перу - 1420 кілометрів.

Слайд 3

Вулкан Тангарахуа

Слайд 4

Клімат Середньомісячні температури в Кіто (на висоті 2800 м) становлять 13 ° C. На півдні від 23 до 27 ° C. Опадів випадає від 100 мм на рік на півдні до 6000 мм на рік на східних схилах Анд. Кліматично і біологічно Еквадор чітко ділиться на чотири частини - Коста, Сьєрра, Ор'єнте і Галапагоські острови.

Слайд 5

Экономіка Валюта до 2000 року - сукре = 100 сентаво; зараз - долар США. Основні статті імпорту: верстати, автомобілі, хімічна продукція. Основні статті експорту: нафта, банани, каву, квіти. Еквадор має незначними запасами золота, срібла цинку і міді. У 1972 році були розвідані величезні запаси нафти, щорічний видобуток якої в Еквадорі тепер становить 16 мільйонів тонн. На нафту припадає 40% всього експорту країни.

Слайд 6

Сільське Господарство Сільське господарство - найбільш важливий сектор економіки, в якому зайнято 30% працездатного населення Еквадору. Переважає натуральне господарство. 1% великих землевласників належить 40% оброблюваних земель. Трохи менше 10% території країни використовуються під землеробство і ще 10% - під пасовища. Експортні культури: банани, каву, какао. Банани і какао вирощують в низинах з жарким і вологим кліматом, кава виростає на нижніх схилах Анд, де переважають більш холодні і сухі кліматичні умови.

Слайд 7

Транспорт Гористий ландшафт ускладнює розвиток транспортної мережі. Загальна довжина всіх залізниць становить всього 1200 кілометрів. Автодоріг з твердим покриттям 23,256 км та грунтових - 5044 км Панамериканська магістраль, що з'єднує прибережні й деякі внутрішні міста, проходить через столицю - Кіто. Гуаякіль і Пуерто-Болівар - найбільші порти. 10 комерційних авіаліній виконують міжнародні та внутрішні повітряні перевезення з аеропортів Хосе Хоакіна де Ольмедо.

Слайд 8

Населення Чисельність населення - 13,9 млн (оцінка на липень 2008). Середня тривалість життя - 73,9 у чоловіків, 79,8 у жінок. Мови: іспанська (офіційна), а також індіанські мови (в основному кечуа). Грамотність - 92% чоловіків, 90% жінок (за переписом 2001 року). Релігії: католики 95%, інші 5%.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія