X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Еквадор

Завантажити презентацію

Еквадор

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Еквадор Підготували студенти 12 МФІ групи

Слайд 2

Герб Прапор Гімн “Salve, Oh Patria” (Вітаємо тебе, Батьківщино)

Слайд 3

герб Герб Еквадора — державний символ Еквадору, затверджений в своєму сучасному вигляді в 1900 році, що ґрунтується на старішій версії 1845 року. На овальному щиті зображений вулкан Чімборасо і річка Гуаяс, що починається у його підніжжя. Ця картина означає красу і багатство регіонів Сьєрра і Коста. Корабель на річці називається теж Гуаяс. Він був побудований в 1841 в Ґуаякілі і був першим пароплавом, побудованим на західному березі Південної Америки. Замість щогли зображений кадуцей, що представляє торгівлю і економіку. На верху знаходиться золоте сонце, оточене астрологічними знаками Овна, Тельця, Близнят і Рака, що представляють місяця з березеньа по липень, що означає тривалість березневої революції 1845. Андійський кондор з розпростертими крилами на верху щита означає потужність, велич і силу Еквадору. З боків щита розташовані 4 прапори Еквадору. Лавр зліва означає славу республіки. Щит був представлений після визвольної революції 1845, але тоді був оточений біло-синє-білими прапорами, які пізніше були замінені на триколор. Герб в сучасній формі прийнятий конгресом 31 жовтня 1900 року.

Слайд 4

прапор Прапор Еквадору — один з офіційних символів Еквадору. Офіційно затверджений 26 вересня 1860 року на основі прапору Великої Колумбії. Прапор являє собою триколор, жовтого, синього та червоного кольрів. Жовта смуга займає половину верхньої частини прапора, синя і червона займають по чверті прапору знизу. У центрі прапора розміщений герб Еквадору, який був доданий у 1900 року. Співвідношення сторін 1:2. Жовта смуга символізує золото та інші природні ресурси, синя — море та небо, червона — кров.

Слайд 5

Візитна картка Офіційна назва: Республіка Еквадор; Столиця: Кіто; Площа: 270670 кв. км.; Населення: оцінка 2005 р. – 13 778 000 (65); Державний устрій: республіка; Державна мова: іспанська мова; Релігія - католицизм. Валюта: еквадорський сукре

Слайд 6

Геграфічне положення Країна розташована в північно-західній частині Південної Америки. Межує: з Колумбією – на півночі, з Перу – на сході та півдні. На заході омивається водами Тихого океану, в якому країні належать Галапагоські острови. Еквадор по-іспанськи означає "екватор", звідси й назва країни, що лежить по обидві сторони від цієї умовної лінії.

Слайд 7

Рельєф Центральну частину Еквадору займає гірська область - Сьєрра; у ній виділяються три гірські ланцюги (кордильєри), що простягаються з півночі на південь паралельно один до одного, і міжгірські западини завширшки місцями більш ніж 60 км., розташовані між західним і центральним хребтами. На захід від Західної Кордильєри знаходиться Коста - тихоокеанське узбережжя. На схід від Східної Кордильєри розташовані передгірні рівнини Ор’єнте, що належать до басейну верхньої Амазонки.

Слайд 8

Сьєрра Кордильєра-Орієнталь

Слайд 9

Водна система Єдина велика річка Кости - Есмеральдас. Анди є вододілом басейнів Тихого та Атлантичного океанів. Основні річки сходу країни - Гуаяс, Пастаса, Путумайо, Напо, Агуаріко. Всі вони входять до басейну Амазонки.

Слайд 10

Клімат Клімат екваторіальний і гірничо-екваторіальний, на півдні - субекваторіальний. Середньомісячні температури в Кіто (на висоті бл. 2800 м.) біля +13 С, на півдні від +23 С до +27 С. У сельві середньорічна температура +30 - 35 С. Опадів випадає від 100 мм. (на півдні) до 6000 мм. (на східних схилах Анд) у рік. Для Тихоокеанського узбережжя характерний жаркий тропічний клімат. У міру просування на південь кількість опадів зменшується. Середня температура в районі Гуаякільської затоки становить 25,5 ° С. В зоні впливу Гольфстріму знаходяться південні райони, які відрізняються посушливим кліматом.

Слайд 11

Кліматична карта Кліматична карта

Слайд 12

Фауна Фауна Еквадору відзначається великим видовим різноманіттям і значною часткою ендемічних видів, поширених як в Андах, так і верхів'ях Амазонії. Зокрема, у складі фауни Еквадору виявлено понад 200 видів амфібій, величезна кількість птахів і понад 1000 видів метеликів. Тут поширені такі види ссавців, як ягуар, пума, пекарі, броненосець, мурахоїд.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

населення Зараз населення Еквадору, яке нараховує 13,7 млн.чоловік, складається з 3 етнічних груп, кордони між ними умовні: кечуа (39 % населення); так звані «лісові індіанці» (1 %) та іспаномовні еквадорці. Кечуа — найбільший із сучасних індіанських народів. В Еквадорі проживають приблизно 30 % всіх кечуа. Еквадорські кечуа в основному походять від різноплемених і різномовних груп, які засвоїли впродовж кількох останніх віків мову та культуру кечуа, основний район розселення знаходився в більш південних регіонах.

Слайд 16

Слайд 17

Лісові індіанці, до яких відносять інші індіанські народи країни (за виключенням чибча, які проживають в горах на півночі), живуть в тропічних вічнозелених районах і продовжують зберігати родоплемінне ділення. Виділяють 2 найбільші групи лісних індіанців: хібаро (чи хіваро) — племена ачуале, мурато, уамбіса, малаката, які живуть на півдні Еквадору; та племена аламо, ямбо та інших, які говорять на діалектах мови кечуа та проживають на сході. Зараз із сторони кечуа триває асиміляція лісових індіанців.

Слайд 18

Слайд 19

Іспаномовні еквадорці складаються з кількових расових груп: метисів, нащадків індіанців, які змішались з іспанцями асимільованих індіанців білого населення (креоли) негрів, мулатів і самбо

Слайд 20

релігія Більша частина еквадорців за віросповіданням — католики. Кечуа — також католики, однак зберігають деякі елементи своєї попередньої релігії, яка була пов'язана з культом сонця. У лісових індіанців переважають родоплемінні вірування.

Слайд 21

економіка Важливим сектором економіки є сільське господарство, в якому зайнято 30% працездатного населення країни. Поширені експортні культури – банани, цитрусові, кава, какао, які культивуються на Сході у прибережній зоні (Кості).

Слайд 22

Слайд 23

Еквадор має у своєму розпорядженні незначні родовища золота, срібла, цинку й міді. В 1972 році були розвідані величезні запаси нафти, щорічний видобуток Кокуенка Еквадорторой тепер становить біля 16 мільйонів тон. На нафту припадає понад половину всього експорту країни.

Слайд 24

Сільське господарство Сільське господарство — найбільш важливий сектор економіки. Переважає натуральне господарство. 1% великих землевласників належить 40% земель, що обробляються. Трохи менше 10% території країни використовуються під землеробство і ще 10% — під пасовища.

Слайд 25

промисловість Видобуток нафти сприяв розвитку сталеливарної, нафтохімічної і цементної промисловості. Інші галузі пов'язані з виробництвом продуктів харчування, тканин, рибальством і лісообробкою. Кіто, Куенка і Гуаякіль — основні промислові центри.

Слайд 26

транспорт З одного великого міста в інший можна добратися на автобусі. Дороги надзвичайно красиві, по дорозі відкриваються види засніжених гірських вершин в хмарах - проте у деяких туристів такі подорожі можуть викликати висотну хворобу. Автобуси бувають двох видів: звичайні громадські автобуси і автобуси першого класу Ejecutivo (дорожчі, більш комфортабельні і безпечніші). Громадський транспорт

Слайд 27

В Еквадорі є більш ефективна система повітряного транспорту, ніж у більшості інших андських країн. Оскільки Еквадор маленька і досить дешева країна, це дозволяє навіть скромному мандрівникові літати на внутрішніх рейсах. Практично всі рейси починаються або завершуються в Кіто або Гуаякілі. Є рейси на деякі з Галапагоських островів, але вони дорогі. Міжнародний аеропорт Кіто знаходиться в 10 кілометрах на північ від центру міста. Другий великий аеропорт знаходиться в Гуаякілі, в 5 кілометрах на північ від центру міста. Авіаційний транспорт

Слайд 28

Гористий ландшафт ускладнює розвиток залізничної мережі. Загальна довжина всіх залізниць становить всього 1200 кілометрів. Головні залізничні сполучення зв'язують Гуаякиль з Куенка і Кіто. Потяги старі і повільні; завдяки своєму віку, часто змінюють рейки, тому обслуговування буває повністю паралізовано на цілий тиждень або навіть місяць. залізничний транспорт

Слайд 29

Слайд 30

Гуаякіль і Пуерто-Болівар - найбільші порти. Каное, які можуть перевозити до 25 осіб, широко використовуються як засоби транспорту в бездорожних областях, особливо в східних джунглях і в північно-західних прибережних областях. водний транспорт

Слайд 31

Гуаякіль

Слайд 32

Пуерто-Болівар

Слайд 33

Туризм Розташований на висоті 2850 м місто Кіто, прекрасна відправна точка для початку подорожі по країні. Недалеко від міста в гірських районах розташовано безліч мальовничих індіанських сіл з дуже колоритними ринками. На південь від Кіто йде гірська гряда, яку називають Авеніда вулканів. Один з них - Котопаксі (5897 м) - один з найвищих діючих вулканів у світі.

Слайд 34

Кіто

Слайд 35

Слайд 36

Котопаксі

Слайд 37

Ні в одній іншій країні джунглі так легко не доступності. Менше години польоту від столиці і Ви в джунглях приток Амазонки. Відсутність фешенебельних готелів на узбережжі компенсується прекрасними пляжами і екзотикою рибальських сіл, де місцеві рибалки до сих пір відправляються в море на бальсовий човнах.

Слайд 38

Ну і звичайно перлина Еквадору - Галапагоські острови. Поплавати і попірнати з пінгвінами і морськими левами, прогулятися по пляжу серед пеліканів і морських ігуан, попірнати з молотоголових акулами - далеко не всі сюрпризи, які приготували Вам ці загадкові острови. Дійсність перевершить всі Ваші, навіть найсміливіші очікування.

Слайд 39

Галапагоські острови

Слайд 40

Слайд 41

Слайд 42

Слайд 43

Слайд 44

Архітектура в місті Кіто

Слайд 45

Слайд 46

Слайд 47

Слайд 48

Слайд 49

Слайд 50

Слайд 51

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія