X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Машинобудування в Україні"

Завантажити презентацію

"Машинобудування в Україні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Машинобудування – це потужний міжгалузевий комплекс галузей обробної промисловості з виробництва машин, обладнання, устаткування, приладів і пов’язаної з ними продукції для господарських потреб і потреб людини.

Слайд 3

Спеціалізація у машинобудуванні – це виробництво тільки тієї продукції, для якої на виробництві склалися найкращі умови.

Слайд 4

Машинобудування належить до галузей так званого вільного розміщення, оскільки на ньго менше, ніж на інші галузі, впливають народні умови й ресурси. На висококваліфіковані трудові ресурси насамперед орієнтуються електронне ій електротехнічне машинобудування. Також, від наявності сировини залежить розвиток металомістких галузей – енергетичного машинобудування, виробництва металургійного й гірничого обладнання тощо. Найефективніше є розміщення машинобудівних підприємств поблизу джерела сировини та споживача.

Слайд 5

Перспективні напрямки розвитку машинобудування – створення видів підприємств і розширення міжгалузевих зв’язків, докорінна модернізація машинобудівних підприємств, розвиток нових галузей і випуск нових товарів, збільшення експортного потенціалу комплексу.

Слайд 6

Обсяги експорту, імпорту машинобудування України, млрд дол. США

Слайд 7

Запорізький Автомобільний Завод

Слайд 8

Продукція Запорізького Автомобільного Заводу

Слайд 9

Луцький Автомобільний Завод

Слайд 10

Продукція Луцького Автомобільного Заводу

Слайд 11

Авіаційний науково-технічний комплекс ім. О.К. Антонова

Слайд 12

Продукція Авіаційного науково-технічного комплексу ім. О.К. Антонова

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія