X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Загреб

Завантажити презентацію

Місто Загреб

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Загреб Роботу виконала студентка гр. КТО-32 Манукян Шушана

Слайд 2

Кафедральний собор На площі Каптоле знаходиться Кафедральний собор . Він був освячений на честь святого Стефана , святого Владислава і Вознесіння Діви Марії ; згадується ще в стародавніх хроніках IX століття. Після великого землетрусу 1880 вежі - близнюки собору ( висота кожної 105 метрів) , виконані в готичному стилі , розсипалися на порох. Пізніше вежі та фасад собору були відновлені в неоготичному стилі. Внутрішній простір храму вирішено також в стилі неоготики . Нижні вікна виконані з строкатого скла за проектом віденського архітектора Германа Болле в кінці XIX століття. Розкішна соборна кафедра 1696 , яку підтримує ангел , виконана в стилі бароко.

Слайд 3

Церква святої Катерини Католицький храм, соборна церква Загребської архідієцезії у столиці Хорватії місті Загребі; цінна історико-архітектурна пам'ятка доби бароко, одна з найкрасивіших загребських церков. Храм освячений на честь святої Катерини. Церква святої Катерини у Загребі вважається однією з найкрасивіших. Це однонефна культова споруда з шістьма бічними каплицями (капелами) й апсидою. У капелах розміщені п'ять дерев'яних вівтарів у стилі бароко (XVII століття) і один мармуровий, датований 1729-м роком. Інтер'єри храму містять низку дуже гарних зразків барокового мистецтва.

Слайд 4

Міські ворота і вежа Лотршчак По дорозі в нижню частину Загреба можна побачити те небагато, що збереглося від міської стіни: кам'яні ворота і вежу. Кам'яні ворота були побудовані в 1760 році. Поруч з воротами знаходиться маленька каплиця, присвячена чудотворного образу "Мадонна з Немовлям", що зберігся після сильної пожежі 1731. Башта Лотршчак датується XIII століттям. З її висоти відкривається прекрасний вид на місто. Кожен день рівно опівдні звідси стріляє старовинна гармата.

Слайд 5

Кладовище Мірогой Кладовище Мірогой було створено в 1876 році за проектом австрійського архітектора Германа Болле. Визначною пам'яткою кладовища є його вхідні ворота і аркади уздовж західної стіни, де знайшли вічний спокій багаті і знамениті жителі хорватської столиці. Кладовище більше нагадує скульптурний парк: більшість надгробків виконано знаменитими хорватськими скульпторами, в тому числі Іваном Мештровича.

Слайд 6

Галерея Штроссмаєра Галерея Штроссмаєра - музей образотворчих мистецтв , який знаходиться в столиці Хорватії. Галерея представляє увазі відвідувачів колекцію картин , подаровану місту єпископом Йосипом Юрой Штроссмаєром в 1884 році. Запаси галереї складають близько 4000 робіт , з яких тільки близько 250 представлені для огляду , а інші знаходяться на зберіганні або виставлені в інших музеях або галереях Хорватії. Галерея Старих Майстрів Штроссмаєра відкрилася в листопаді 1884 і була названа на честь її засновника .

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія