X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Заробітна плата, її економічний зміст, форми і системи оплати праці».

Завантажити презентацію

«Заробітна плата, її економічний зміст, форми і системи оплати праці».

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА УРОКУ: «Заробітна плата, її економічний зміст, форми і системи оплати праці».

Слайд 2

Мета уроку: а) навчальна: - оволодіти теоретичними знаннями з теми уроку; - засвоїти особливості оплати праці на підприємствах сфери послуг; - сформулювати поняття, уявлення про систему, форми і види оплати праці; - оволодіти навичками нарахування заробітної плати; - сформувати чітке уявлення про послідовність розрахунку та оподаткування заробітної плати; - закріпити продемонстровані процедури шляхом розв’язання практичних завдань. б) розвивальна: - активізація розумової діяльності учнів; - формування прийомів мислення: аналіз – порівняння – узагальнення – висновок; - розвиток уваги, спостережливості, логічного мислення. в) виховна: - виховання старанності в роботі; - формування інтересу до теми уроку та предмету в цілому; - прищеплення почуття відповідальності; - формування любові до знань, дисципліни, ініціативи; - сприяння формуванню правової грамотності; - розвивання пізнавальних можливостей, самостійності, працелюбства; - формування прагнення до раціонального виконання трудових дій. г) методична: - вивчення методики проведення уроку теоретичного навчання комбінованого типу; - застосування сучасних інноваційних технологій; - демонстрація зв’язку між теорією і практикою на уроці; - використання групової роботи учнів у процесі вивчення нового матеріалу.

Слайд 3

Згідно із Законом України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Основою організації оплати праці є тарифна система, яка включає: тарифні сітки, тарифні ставки, схеми посадових окладів і тарифно-кваліфікаційні характеристики (довідники). Тарифна система оплати праці використовується для розподілу робіт залежно від їх складності, а працівників – залежно від їх кваліфікації та за розрядами тарифної сітки. Вона є основою формування та диференціації розмірів заробітної плати.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Оподаткування заробітної плати

Слайд 12

Слайд 13

Рівень середньої заробітної плати за вересень 2012р. за регіонами України

Слайд 14

Динаміка середньої заробітної плати по Закарпатській області за січень-вересень 2012р.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Економіка