X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Соціальна презентація «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЛЯ РОДИНИ»

Завантажити презентацію

Соціальна презентація «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЛЯ РОДИНИ»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЛЯ РОДИНИ» САПРИКІНА МАРИНА, Національний експерт з розвитку міжнародного стандарту із соціальної відповідальності Київ, 29 вересня 2008

Слайд 2

Слайд 3

Чи є правдою, що: Ваша компанія влаштовує свята для діток співробітників? В кафе Вашого підприємства є високі стільці, щоб родина могла зустрітися під час обіду? Ваша компанія надає субсидії для оплати дитячого садка або візиту соціального робітника до Ваших стареньких батьків? Ваше підприємство надає виплату родині усиновлювачей?

Слайд 4

ТОДІ ВАША КОМПАНІЯ СІМЕЙНО-ОРІЄНТОВАНА КОМПАНІЯ, ЯКА ВДАЛО ВИКОНУЄ СВІЙ ПЕРШИЙ КОМПОНЕТ КСВ – ВНУТРІШНЮ, КОРПОРАТИВНУ…

Слайд 5

ОДНА ІЗ КОМПАНІЙ: Гнучкий графік роботи: 8-мигодинний робочий день, але час приходу і завершення роботи кожний співробітник вирішує самостійно. 80% співробітників працюють саме так. Неповний рабочий день. 3,330 співробітників працюють саме так. Розподіл роботи – розділення обов'язків і повноважень однієї посади між двома співробітниками з неповним робочим днем. 68 співробітників працюють саме так. Дистанційна робота – робота повний робочий день вдома, коли це влаштовує покупця і потреби компанії. 14700 співробітників працюють саме так. Деякі використовують цей графік час від часу.

Слайд 6

ЩЕ: «соціальні премії» Форда (щорічно $10 млн). Офіс головного аудитора Канади (93% зарплатні при народженні або усиновленні дитини, весільна відпустка).

Слайд 7

Нематеріальне стимулювання

Слайд 8

ВИТРАТИ НА МОТИВАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

Слайд 9

ЧИМ ЦЕ КОРИСНО ДЛЯ КОМПАНІЙ? 26% менеджерів відхилили пропозицію щодо нового місця роботи – іноді навіть з більшою зарплатою – тому що там не було дитячого садка. для 83% молодих мам аргументом для раннього повернення з декретної відпустки стало саме те, що дитина поруч. американські організації в середньому витрачають на дітей своїх співробітників близько 0,5% бюджету. Третина компаній – із 100 кращих роботодавців окрім інших пільг надають співробітникам корпоративні дитячі садки

Слайд 10

КОНКУРСИ на КРАЩІ ПІДПРИЄМТСВА ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

Слайд 11

КОНКУРС В УКРАЇНІ В рамках проекту «Краще підприємство для родини». Словацький центр розвитку і комунікації, ГО «Жіночі перспективи», Центр розвитку КСВ (Україна) за підтримки SlovakAid.

Слайд 12

Конкурс в Україні ПАРТНЕРИ: Міністерство праці і соціальної політики України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, Федерація профспілок України, журнал «Единственная», газета «Дело». 29 вересня 2008 – офіційне оголошення конкурсу. Жовтень – грудень 2008 – збір аплікаційних форм. Створення сайту з питань збалансованості робочого і сімейного життя. Січень 2009 – розгляд аплікаційних форм. Лютий 2009 – підведення підсумків. Видання брошури. Травень 2009 – поїздка переможців в Словаччину для обміну досвідом.

Слайд 13

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС Щорічно на загальнодержавному рівні. Учасниками конкурсу є великі, середні та малі підприємства, установи і організації всіх форм власності (далі - підприємства), у тому числі підприємства з іноземними інвестиціями. Підприємства – учасники конкурсу, які очолюють керівники віком до 35 років, незалежно від чисельності працівників, відзначаються спеціальною нагородою у кожній номінації.

Слайд 14

КРИТЕРІЇ гнучкий графік роботи і форми організації праці (надомна, дистанційна робота тощо); система (можливості) професійного та особистісного зростання працівників; системи підтримки працівників та членів їх сімей: допомога працівникам, які мають дітей; підтримка в забезпеченні догляду за членами сім'ї працівників; можливість отримання матеріальної допомоги у випадку різних сімейних подій; підтримка відносин членів сімей працівників з організацією тощо;

Слайд 15

КРИТЕРІЇ наявність офіційно закріплених положень щодо підтримки організацією сім'ї працівників; система інформування про заходи підтримки сім'ї; зацікавленість керівництва в підтримці сім'ї; співвідношення чоловіків і жінок на вищих керівних посадах; специфічні форми підтримки або допомоги для жінок, що посідають керівні посади; рівні можливості у навчанні та підвищенні кваліфікації для чоловіків і жінок; рівні можливості у просуванні по службі для чоловіків і жінок.

Слайд 16

АНКЕТА ІДЕНТИФИКАЦІЙНІ ДАНІ ОРГАНІЗАЦІЇ. ДОТРИМАННЯ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА. РОБОЧИЙ ЧАС ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ . ОСОБИСТІСНИЙ РОЗВИТОК ПРАЦІВНИКІВ. ПОСЛУГИ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЇХ СІМЕЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ ПОЛІТИКИ ЩОДО РОДИНИ. РІВНІ ПРАВА У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК .

Слайд 17

СПОДІВАЄМОСЬ НА СПІВРОБІТНИЦТВО І ВАШУ УЧАСТЬ! ЗАПИТАННЯ? Національний експерт з розвитку міжнародного стандарту із соціальної відповідальності Київ, 29 вересня www.csr-ukraine.org

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка