X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Податкова система США

Завантажити презентацію

Податкова система США

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

“В світі немає нічого неминучого, крім смерті та податків.” Бенджамін Франклін

Слайд 3

Податкова система США виходить з основи свого устрою зі спільного економічного принципа лібералізації, суть якого заключається в максимально можливому використанні об’єктивно діючих ринкових регуляторів економічного розвитку.

Слайд 4

Податкова система США складається з трьох рівнів, що відповідає трьом рівням влади верхній, де збираються федеральні податки, що надходять в федеральний бюджет середній, де збираються податки і збори, що вводяться законами штатів, що надходять до бюджетів штатів нижній, де збираються податки, що надходить до місцевих бюджетів

Слайд 5

Бюджетний механізм США є федеративним і складається з 3 рівнів Федеральний бюджет Бюджет штатів Бюджет місцевих органів самоврядування

Слайд 6

Для сучасної податкової системи США характерна така риса, як паралельне використання основних видів податків федеральним урядом, урядами штатів, а також місцевими органами влади. В результаті чого населення держави сплачує два види майнові податку, три види прибуткового податку і два види універсального акцизу. Найбільш вагомими в сучасній податковій системі на федеральному рівні є особисті прибуткові податки, на рівні штатів - універсальний і спеціальний акцизи, а на місцевих рівнях - майнові податок.

Слайд 7

Найдивніші податки США

Слайд 8

В американському штаті Канзас є податок на польоти на повітряній кулі. При цьому використання прив'язних аеростатів обкладається податком як розвага. А кулі, що перебувають у вільному польоті, «вважаються легітимною формою подорожі по повітрю» і тому не оподатковуються.

Слайд 9

Податки на гральні карти існують у штаті Алабама Чорницю оподатковують в штаті Мен За татуювання пересічному американцю доведеться заплатити в Арканзасі.

Слайд 10

Існують також і податки на бейгли, популярну нью-йоркську випічку. Два роки тому влада штату Нью-Йорк розпочала стягувати податок на цей кулінарний виріб, з одним застереженням: гроші сплачуються тільки в тому випадку, якщо бублик порізаний або незвичним способом приготований. Якщо він залишається недоторканим, зберігаючи свою споконвічну круглу форму, податок не стягується.

Слайд 11

У цілому податкова система США є мало прогресивною і не відіграє суттєвої ролі в перерозподілі доходів. У країнах з переважанням соціально-орієнтованої моделі, таких, як Німеччина, Швеція та інші, податкові ставки в цілому вище і держава відіграє більш активну роль у розподілі доходів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка