X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Паливна промисловість"

Завантажити презентацію

"Паливна промисловість"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Паливна промисловість

Слайд 2

Слайд 3

Паливна промисловість – сукупність галузей важкої промисловості, підприємства яких видобувають і переробляють різні види палива.

Слайд 4

Вугільна промисловість Вугільна промисловість України - базова галузь господарства, що здійснює розвідування й видобування кам'яного та бурого вугілля. Історія вугільної промисловості України налічує понад 120 років. Найбільший видобуток зафіксовано у 1976 р – 218,1 млн. т., на 2007 р. – 75,5 млн.т. При цьому по Мінвуглепрому видобуто 42,2 млн.т. (Донецька область – 19,3 млн. т, Луганська – 19,4 млн.т).

Слайд 5

Нафтова і газова промисловість Нафтогазовий комплекс України – галузь важкої промисловості, підприємства якої розвідують, видобувають і переробляють нафту та газ, транспортують і зберігають їх.

Слайд 6

Нафтова і газова промисловість Понад 90% видобутку нафти і газу в Україні здійснює Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» через власні дочірні підприємства: ДК «Укргазвидобування», ВАТ «Укрнафта» та ДАТ «Чорноморнафтогаз».

Слайд 7

Торфова промисловість  — галузь паливної промисловості, підприємства якої освоюють торфові родовища, видобувають і перероблюють торф. Торф становить дуже незначну частину паливного балансу України. Видобуток торфу протягом 1940-1970-х років коливався в межах 3000-4000 тисяч тон на рік.

Слайд 8

Торфова промисловість На сьогодні основна частина торфу, який видобувається в Україні, використовується для потреб сільського господарства (для поліпшення якості ґрунтів) або входить до складу складніших торфопохідних матеріалів (торфокомпостів, торфобрикетів, торфосубстратів, торфокрихти тощо).

Слайд 9

Сланцева промисловість галузь паливної промисловості, зайнята видобутком і переробкою горючих сланців .

Слайд 10

Сланцева промисловість Горючі сланці - осадові (глинисті, вапнякові та піщанисті) гірські породи карбонатно-глинистого (мергелистого), глинистого або кременистого складу, що містять 10—50 %, рідше до 60 % органічної речовини (керогену), сингенетичної осадонакопиченню. Як правило, це рештки найпростіших водоростей.

Слайд 11

Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка