ОСОБЛИВОСТІ ІНВЕСТУВАННЯ В ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
ОСОБЛИВОСТІ ІНВЕСТУВАННЯ В ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ Брицька Інна, Іванюк Лариса, ФЕтаУ, 2 курс, ЕЕП-202
інвестиції в людський капітал — це джерело економічного зростання , не менш важливе, ніж капіталовкладення в матеріально-речові фактори виробництва та землю.
Інвестування у людський капітал може здійснюватися на 4-х рівнях: особистісному - для формування людського капіталу окремих осіб; мікрорівні - для формування людського капіталу підприємства; мезорівні - для формування людського капіталу регіонів і галузей; макрорівні - для формування сукупного людського капіталу самої країни.
За оцінками Світового банку, частка капіталу в загальному обсязі багатства країни становить : В таких країнах, як Японія і Німеччина, частка людського капіталу складає до 80% національного багатства. А в Україні – менше 10%.
Гасло однієї із державних стратегій Китаю: «Основа економіки знань - освіта. У сучасному світі рушійна сила економіки - конкуренція - все більше зводиться до конкуренції знань».
В Україні 45 % української робочої сили мають вищу освіту. За цим показником вона посідає п’яте місце серед 37-ми країн
Українське суспільство повинно усвідомлено та цілеспрямовано вкладати інвестиції у розвиток людини для того, щоб досягнути високого рівня економічного зростання та перевершити своїми показниками інші країни.
Хочеш мати процвітання – вкладай гроші у навчання. Мрієш звести свій будинок – вкладай кошти у людину. ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!
Схожі презентації
Категорії