X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Гроші в сучасному світі"

Завантажити презентацію

"Гроші в сучасному світі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гроші в сучасному світі «Гроші – найбільш яскравий приклад перетворення засобу на мету» М.Зиммель

Слайд 2

Гро ші — особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших товарів. Це один із найвагоміших винаходів людської думки. Вони служать мірилом вартості всіх речей, які нас оточують і володіють здатністю «перетворюватися» в будь-яку з них.

Слайд 3

Гроші виконують ряд функцій. Засіб нагромадження — це функція, що пов’язана із здатністю грошей бути засобом збереження вартості, представником абстрактної форми багатства.

Слайд 4

Міра вартості — це функція, в якій гроші забезпечують вираження і вимірювання вартості товарів, надаючи їй форму ціни.

Слайд 5

Засіб обігу — це функція, в якій гроші є посередником в обміні товарів і забезпечують їх обіг.

Слайд 6

Засіб платежу - це функція, в якій гроші обслуговують погашення різноманітних боргових зобов’язань між суб’єктами економічних відносин, що виникають у процесі розширеного відтворення.

Слайд 7

Світові гроші - це функція, в якій гроші обслуговують рух вартості в міжнародному економічному обороті і забезпечують реалізацію взаємовідносин між країнами.

Слайд 8

Історія українських грошей бере свій початок з часів Київської Русі (ХІ ст.). А назва походить від назви золотої жіночої прикраси (гривна), яку носили на гриві, або загривку, тобто на шиї. Першим грошовим знаком Української Народної Республіки 19 грудня 1917 року став карбованець, художником якого був Георгій Нарбут.

Слайд 9

Сьогодні все більшої популярності набувають безготівкові способи розрахунку між продавцем та покупцем. Починають активно використовуватися електронні гроші.

Слайд 10

Слайд 11

У багатьох викликає сумнів реальна можливість обміну грошей електронних на справжні, паперові. І для того, щоб електронні гроші перестали бути чимось незрозумілим і страшним, має пройти час.

Слайд 12

Кілька років тому різні товари більшість людей купували в звичних магазинах, сьогодні ж інтернет торгівля дуже популярна. Можна замовити будь-який продукт в інтернет магазині, розплатитися електронними грошима не виходячи з дому.

Слайд 13

Слайд 14

Безперечно, гроші є одним з найважливіших, найголовніших рушійних чинників життя сучасної людини.

Слайд 15

Дякуємо за увагу! Презентацію підготували: Лиса Ольга і Якубовська Анастасія 2013

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка