Гендерні аспекти місцевого економічного розвитку
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Первомайськ – відкритий до співпраці Первомайськ - місто обласного підпорядкування, засноване у 1676 році. Територія: 25,13 кв.км (0,102% від загальної території Миколаївської області). Загальна кількість населення: 67,0 тис. осіб, з них жінок – 55,0%. Населення працездатного віку складає 40,0 тис. осіб, з них жінок – 49,6%. Щільність проживання населення - 2670 осіб на км кв.
Краєвиди міста Місто розташоване на межі степу та лісостепу у регіоні, який, порівняно з іншими районами області, багатий водними ресурсами, має сприятливі умови для розвитку туризму. Унікальні ландшафти, чудові краєвиди, велика протяжність мальовничого узбережжя річок створюють усі передумови для відновлення і формування туристичного комплексу.
Первомайськ – це промисловий центр з розвиненим багатогалузевим виробництвом продукції. Продукція підприємств міста відома не тільки споживачам України, а також споживачам інших держав: Німеччини, Греції, Італії, Нідерландів, Іспанії, Франції, Австрії, Бельгії, Ізраїлю, В'єтнаму, Російської Федерації, Грузії, Молдови, Казахстану, Білорусі та інших країн.
Гендерна політика Завдання: – до 2015 року забезпечити гендерне співвідношення в Україні (30% жінок до 70% чоловіків) у Верховній Раді України, серед депутатів місцевих органів влади, серед держслужбовців у представницьких органах влади та на вищих щаблях виконавчої влади.
Зайнятість жінок за сферами діяльності Переважна кількість жінок і в підприємницькій діяльності: з 6 тис. фізичних осіб - підприємців 73,0% - жінки. Сфера зайнятості Жінки,% Промисловість 48,0 Будівництво 23,0 Державне управління 77,0 Освіта 84,0 Культура 76,0 Медицина 86,0 Соціальний захист 87,0
Створення умов для зручності мешканців міста Задля зручності та економії часу громадян, особливо жінок, які постійно задіяні і в репродуктивній праці в кожному мікрорайоні міста працює сімейна амбулаторія, соціальний працівник та дільничний інспектор міліції.
Питання гендерної рівності є пріоритетом політики Канади Навчально-ознайомчий візит з гендерної тематики до Канади, організований Асоціацією міст України.
Проблеми, усунення яких потребує покращення гендерної рівності - політична нестабільність; недостатність системних гендерно-визначених статистичних даних – не тільки кількісних, а й якісних; слабкість системи забезпечення державних службовців комплексними знаннями з гендерних питань; відсутність цільового фінансування заходів із досягнення гендерної рівності; відсутність механізмів забезпечення гендерної рівності в сімейній сфері; розгляд гендерної нерівності все ще переважно як «жіночої» проблеми.
Схожі презентації
Категорії