X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
В нашому селі екологічна катастрофа?...

Завантажити презентацію

В нашому селі екологічна катастрофа?...

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

В нашому селі екологічна катастрофа?... КЕРІВНИК ПРОЕКТУ Стьожка Оксана Володимирівна, вчитель хімії Дніпровокам’янської СЗШ Верхньодніпровського району

Слайд 2

Природа - це хвора мати, Діти якої забули, Хто їх народив. Вони так звикли до її стогону, Що вже не звертають уваги. Та у хворої матері не може бути Здорових дітей (Олексій Довгий)

Слайд 3

Людина – частина природи й найбільш небезпечні для нашої планети катастрофи й забруднення навколишнього середовища, пов’язані саме з нею. Автомобіль – один із найбільших “злочинців”. Він викидає в атмосферу оксиди карбону (ІІ), (ІV) нітрогену, формальдегід, бензол, бензпирен, сажу (всього близько 300 шкідливих речовин) У невеликих містах 80% забруднюючих речовин потрапляє у повітря з вихлопних труб автомобілів.

Слайд 4

Токсичність СО (карбон оксиду) для людини полягає в тому, що потрапляючи в кров, він позбавляє еритроцити здатності транспортувати кисень, настає кисневе голодування, задуха, запаморочення і навіть смерть.

Слайд 5

Усвідомлюючи це, я пропоную вам виконати дослідницьку роботу, яка допоможе зрозуміти, наскільки викиди автотранспорту, що проходить через наші села, впливають на життя нас і односельців

Слайд 6

Як будемо працювати? Учасники об’єднаються в 3 групи і розпочнуть роботу проекту працюючи в групах, вивчать питання, проаналізують зібраний матеріал та зроблять висновки  «Соціологи» «Екологи» «Технологи»

Слайд 7

Соціологи Проводять анкетування однолітків, батьків, вчителів з приводу використання застарілих автомобілів; Досліджують середній вік жителів нашої місцевості і причини смертності. проаналізують стан рослинності, що росте понад дорогою. обчислять кількість чадного газу, що поглинають дерева. Екологи Технологи порахують кількість автомобілів в середньому, що проїжджають по трасі Дніпропетровськ - Київ протягом дня вирахувати (за таблицею гранично допустимих концентрацій) кількість оксиду карбону, що викидають легкові і вантажні автомобілі та мотоцикли.

Слайд 8

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ГРУП БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ В ВИГЛЯДІ : ЕКОЛОГИ ГОТУЮТЬ ПРЕЗЕНТАЦІЮ СОЦІОЛОГИ– ПУБЛІКАЦІЮ СТАТТІ ТЕХНОЛОГИ ПРАЦЮЮТЬ НАД СТВОРЕННЯМ WEB-САЙТУ

Слайд 9

Кожна група буде презентувати свої дослідження в проекті на учнівській конференції Проводиться оцінювання діяльності кожного учня в проекті за визначеними критеріями.

Слайд 10

Ресурси Інтернету http://www.google.com/ - Google має величезні можливості в галузі пошуку. При цьому загальна кількість проіндексованих сторінок перевищує два мільярди. Добір документів можна проводити на більш ніж шістдесяти мовах. Українські пошукові системи http://www.uaport.net/UAcatalog/ - загальний тематичний каталог містить близько 20 напрямків, регіональний - усі області України. Ресурси, які відносяться до найбільш популярних тем, згруповані в окремі розділи. Сильною стороною UAport є пошук новин - спеціальний робот декілька раз в день сканує сайти новин, що дозволяє отримувати свіжі новини із різних джерел. http://meta.ua- МЕТА здійснює пошук по українським серверам, а також серверам з українською тематикою у всьому світі. Область пошуку додатково обмежується однією або декількома регіональними підрубриками. Важлива унікальна особливість Мети - підтримка пошуку з урахуванням правопису української мови. http://www.uaport.net/UAcatalog/- перевагою TopPing є нова метапошукова машина МетаPing,, яка дозволяє виконувати пошук по декільком ІПС одночасно. http://www.goldbook.dp.ua/- Золота книга - каталог каталогів, пошукових та рейтингових систем України, РФ і країн СНД. Ресурс всього містить 259 каталогів http://www.lot-co.mksat.net/dir/www/links_directories_ukrainian_ru.html - Лот - посилання на основні каталоги ресурсів Інтернет України, країн СНД і міжнародні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія