X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Екологічна стежина"

Завантажити презентацію

"Екологічна стежина"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація роботи учнів 3-4 кл.

Слайд 2

Слайд 3

1) Дослідити походження і значення слова “ екологія” 2) Дізнатися в Інтернеті про Червону книгу України 3)Запропонувати власні думки по збереженню природи Володарщини і практично втілювати їх

Слайд 4

Які ж рослини і тварини Володарщини занесені до Червоної книги України ? Із тварин : кажан звичайний , пугач , орел-карлик, сірий журавель. З рослин підсніжник білосніжний, сон великий, гніздівка звичайна. А також проростає рідкісний для України ялівець звичайний висотою 1,2-2 м. Червона книга України була створена у 1980 році. В неї занесені зникаючі види рослин та тварин на території України. Чому назва книги “Червона” ? Бо вона, подібно до червоного кольору світлофора, має будити в людей тривогу за долю природи: “Зупинися, людино! Подумай. Будь обережною!”

Слайд 5

Екологія – це наука, яка вивчає взаємозв'язки між організмами та довкіллям. Уперше слово “екологія” виникло ще у 1866 році. Запропонував його німецький учений Е. Геккель. Походить воно від грецьких слів екос- дім, логос- наука.

Слайд 6

Природа – наш дім, нам затишно в нім. Природа України в небезпеці. Ми живемо на Володарщині і в нас ті ж проблеми: засмічена річка, забруднені ґрунти, вириваються первоцвіти. Ми склали власну програму дій: в класі створити зелені патрулі для збереження мурашників, первоцвітів; організувати групи майстрів, які виготовлятимуть годівнички для птахів; систематично проводити акції “Чистий ліс довкола”, “Посаджу квітку”, “Моє деревце”

Слайд 7

Операція “Посаджу квітку”

Слайд 8

Акції по збереженню мурашників, підгодівлі птахів взимку

Слайд 9

Трудовий десант “Чистий ліс довкола”

Слайд 10

Конкурс малюнків на тему “Буду я природі другом”

Слайд 11

Охорона природи – святий обов'язок кожного з нас. Ми всі господарі природи, то ж збережемо її вроду! В природу із добром іди !

Слайд 12

В презентації використано : підручник “Я і Україна” Т.М.Байбара, Н. М. Бібік; “ Енциклопедія про тварин; Червона книга України; http://picasaweb.google.com/lh/.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія