X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологічний вісник

Завантажити презентацію

Екологічний вісник

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічний вісник

Слайд 2

Ще якихось десять-п`ятнадцять років тому одноразовий пластиковий посуд і різноманітна харчова упаковка була в нашій країні чудасією Зараз же пластикової тари і харчової упаковки така кількість і вона так міцно увійшла до нашого життя, що іншим разом замислюєшся, а чи безпечна вона для здоров`я і довголіття людини?

Слайд 3

Поліетиленова катастрофа

Слайд 4

Сміття завойовує світ Пластикові відходи, які не розкладаються, і передусім поліетиленові пляшки з-під напоїв, мільйонами викинуті в навколишнє середовище, загрожують справжньою катастрофою — вони засмічують моря, ріки й озера, узбіччя доріг, околиці міст і сіл, околиці житлових районів

Слайд 5

Сміття завойовує світ Чотири трильйони пакетів на рік використовується у світі. Вони вбивають один мільйон птахів, 100 тисяч морських ссавців і багато риби. 6,3 мільйона тонн сміття, основною частиною котрого є пластик, ми щорічно скидаємо у Світовий океан.

Слайд 6

Сміття завойовує світ 24 серпня 2008 року був викинутий біля затоки Трініті у двох кілометрах від узбережжя, кит - Брайда, що вмер від голоду, тому що в його шлунку знайшли поліетиленові пакети, багато пластикових упаковок, кілька великих листів пластмаси й залишки пакетів від сміття. Їжу в шлунку не виявили.

Слайд 7

Сміття завойовує світ Львів, сміттєзвалище «Грибовицьке» "Гори сміття" мають висоту п’ятиповерхового будинка.   На території звалища є декілька ставків для збирання води, що стікає по сміттю і через ґрунт після дощів. Вода в ставку чорна; береги, хоч і обсаджені деревами, на метр від води цілком лисі.

Слайд 8

Сміття завойовує світ «Грибовицька вулиця». Такі вулиці утворюються внаслідок перегортання верхніх шарів а словами працівників сміттєзвалища, шари при цьому просипаються піском і землею. Вулицями користуються сміттєвози, збирачі та постійні мешканці звалища - щурі й тарагани.

Слайд 9

Сміття завойовує світ На закарпатській річці Латоріца біля міста Чіп утворився величезний затор сміття.Товстий пласт пластикових пляшок, побутових відходів і виробів з поліетилену розтягнувся уздовж русла на 70 метрів

Слайд 10

Сміття завойовує світ

Слайд 11

Сміття завойовує світ У Тихому океані розростається величезна купа сміття, яку вчені назвали ”супом із пластику”. Спеціалісти-океанологи стверджують, що площа плаваючого непотребу вдвічі перевишує континентальну площу США.

Слайд 12

Папір розкладається 2—10 років Консервні бляшанки — 80 років Поліетиленові пакети — понад 200 років Пластмаса — 500 років Скло — 1000 років.

Слайд 13

Сміття завойовує світ Пластмаси і синтетика, потрапляючи на звалища, порушують процеси мінералізації органічних відходів, почастішали випадки загоряння звалищ, а при цьому в атмосферу виділяються найтоксичніші з відомих сьогодні органічних сполук — діоксини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія