X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційний вісник Учнівської організації ”Юніори”

Завантажити презентацію

Інформаційний вісник Учнівської організації ”Юніори”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Січень 2012/№1 Комсомольська гімназія №2 Інформаційний вісник Учнівської організації ”Юніори”

Слайд 2

Події, які відбулися в гімназії у січні Після святкувань Новорічних свят, потрібно подумати про активний відпочинок, що й зробили учні нашої гімназії !!! 190 учнів нашої гімназії побували на екскурсіях міста Харкова та області.

Слайд 3

Результати рейду-перевірки стану підручників В результаті перевірки було виявлено, що найкраще підручники збереглися учнями: 1-А класу 1-Б класу 3-А класу 3-Б класу Незадовільним стан підручників є у учнів: Попова Д. 5-А клас, Ліпмана А. 6-Б клас, Логвінова Є. 6-А клас, Шамай Н. 7-А клас, Рильцева В. 5-Б клас, Кошевої І. 7-А клас, Хамідова О. 5-Б клас, Удовиченко С. 5-Б клас, Ушканова О. 7-Б клас. Підручники в учнів 7, 8, 9 класів в своїй більшості без обкладинок! Учні 10 та 11 класів дуже мало носять підручники у школу. У наявності були обгорнуті підручники 11-Б класу.

Слайд 4

Бібліотечний рейд Діти!!! Пам’ятайте: Книги – це ваші знання! Збережіть підручники для наступних поколінь!

Слайд 5

Пам’ятаємо і святкуємо разом з Україною... День Соборності України!! Свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту воз’єднання Народної Республікий Західноукраїнської Народної Респуюліки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 року Тетянин день У цьому році в нашому селищі святкували «Тетянин день». Відбувся конкурс серед дівчат з чудовим іменем Тетяна, в якому взяли учать учениці нашої гімназії: Удалова Тетяна 10-Б клас Гордієнко Тетяна 11-А клас Волосянко Тетяна 9-а клас Наші вітання!!! Татьянин день, Татьянин день, Еще не радует сирень, Еще во всю лежат снега, Еще за окнами пурга, Но январю уже пора Готовить сани со двора. И на престол спешит февраль, Пронзая свистом ветра даль. Пойди к Татьяне и скажи Слова от сердца от души, Поздравь ее и пожелай Счастливых дней и долгих лет, Чтоб радость била через край, И сбылся свет благих примет.

Слайд 6

Спортивна сторінка 14.01.12 відбувся 2 етап фінальних районних змагань з Малих Олімпійських ігор серед учнів 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Від нашої гімназії брали участь учні 6-А класу. У важкій боротьбі команда нашої гімназії посіла 4 місце. Бажаємо у наступному році успіхів та перемог!!!

Слайд 7

28 січня відбувся районний турнір з баскетболу серед команд юнаків, присвячений пам’яті І.Ф.Назаренка В спортивному заході брали участь 6 команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Призові місця посіли: Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце; Комсомольська гімназія №2 – 2 місце; Таранівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце. Честь гімназії відстоювали: Миронов Богдан 11-А Коваленко Сергій 10-А Подпорін Микита 10-Б Курський Єгор 10-В Резниченко Олег 10-В Різниченко Володимир 10-В Вітаємо призерів районного турніру і бажаємо подальших успіхів та перемог!

Слайд 8

Безпека життєдіяльності учнів Поведінка на льоду Згадуємо правила поведінки на льоду  От і морози. Стовпчик термометра впевнено тримається на мінусових позначках. Наші водойми поступово вкриваються першою ще тонкою та ненадійною кригою. Вона завжди небезпечна, а до того ж ще й зрадлива: без шуму та тріску крига раптово провалюється під ногами. Особливо слабкою вона буває в заростях прибережного очерету, адже тут вона вся пронизана стеблами рослин. Небезпечний для пересування матовий білий лід з жовтуватим відтінком.  Тож, шановні учні, нагадуємо основні правила поведінки на водоймах взимку: У жодному разі не можна виходити на тонкий лід та перевіряти його міцність ударом ноги, а обов’язково використовувати для цього палицю. Не можна також стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці. Знайте, що зараз, на початку зими, небезпечною є середина водоймища, а в кінці зими - прибережні ділянки.  Якщо ж ви все таки опинилися у крижаній воді, а поряд нікого немає, розставте широко руки та намагайтеся утримуватися на поверхні. Пам’ятайте, що енергійні рухи під час перебування у воді сприяють швидкому охолодженню. Тому старайтеся без різких рухів виповзти на міцний лід у бік, звідкіля прийшли та повзти до берега, відштовхуючись ногами від краю льоду.  Надаючи ж допомогу людині, що провалилася під лід, ні в якому разі не можна підходити до неї стоячи, потрібно наближатися лежачи, розкинувши в сторони руки та ноги, використовуючи дошки або інші предмети, які є під руками. Лежачи на одному з таких предметів, закріплених мотузкою на березі або на твердому льоду, особа, яка надає допомогу, повинна наблизитися до потерпілого на відстань, яка дозволить подати мотузку, пояс або багор. Коли поруч нічого немає, то 2-3 чоловіка лягають на лід і ланцюжком просуваються до постраждалого, утримуючи один одного за ноги, а перший подає жертві ремінь або шарф.  Будьте обережні! Бережіть своє життя! А якщо вам раптом доведеться стати свідком нещасного випадку, телефонуйте до служби порятунку «101». 

Слайд 9

Слайд 10

Дорожній рух

Слайд 11

Ми – проти шкідливих звичок! Підготувала випуск учениця 10-Б класу Гостренко Ганна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне