X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологічний будинок

Завантажити презентацію

Екологічний будинок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект “ Екологічний будинок”

Слайд 2

Думай глобально, ДІЙ локально Екологічний лозунг

Слайд 3

Сьогодні в ряді країн Європи і Америки почав формуватися новий погляд на характер масового житла. Сучасні технології відкрили можливість побудови будинків, з одного боку, які забезпечують людині гідне життя, а з іншого, - кардинально знижують негативний вплив їх на навколишнє середовище. Стали з'являтися будинки нового типу, які назвали екологічними, або екобудинками. На жаль, заклики зберігати екологію Землі перестали бути просто гаслами, а перетворилися на нагальну необхідність. Приклавши невеликі зусилля і змінивши свої звички, ми можемо поліпшити не тільки своє життя, а й змінити долю планети.  

Слайд 4

ШАНОВНІ друзі! З 01.05.2011 року в нашій школі стартує проект “ Екологічний будинок”. Якщо Ви любите нашу планету і вам не байдуже її майбутнє… Якщо Ви хочете займатися дослідницькою діяльністю… Якщо Ви володієте комп’ютерними технологіями і хочете використати в своїй творчій роботі… Якщо Ви мрієте про власний будинок… І, нарешті, якщо Ви хочете знати більше, чим знали вчора… то ж, Вам, безумовно, слід прийняти участь у цьому проекті!!!

Слайд 5

Перед нами стоїть нелегка задача : знайти відповідь на ключове питання: Чи можемо ми поліпшити не лише своє життя, а й долю планети? і тематичні питання: як будується екологічний будинок? як в ньому живеться? як вдосконалюється та утримується екологічне житло?  

Слайд 6

Ми повинні: привернути увагу суспільства до проблеми екології шляхом будівництва екологічного житла; ознaйoмитися з можливостями адаптації квартири чи будинку до нових вимог екологічності; показати фaзи пpoцecy екологічного будівництва, кpeaтивні мeтoдики тa їx зacтocyвaння нa пpaктиці.

Слайд 7

Ви навчитеся: аналізувати процес становлення та розвитку екологічного житла в світі; працювати в групі та отримувати навички співпраці і пошуку інформації; проводити соціологічне дослідження; визначати та подавати умови екологічного будівництва; розробляти рекомендації щодо будівництва та утримання екологічного будинку на практиці; співпрацювати з державними та недержавними організаціями.

Слайд 8

Ніколи чекати, об’єднуйтесь у групи

Слайд 9

Завдання соціологам: Організувати та провести серед учнів, їх батьків та вчителів опитування з таких питань: Чи знаєте Ви, що таке екологічний будинок? Які матеріали для зведення стін використовували б у своєму будинку? Які джерела живлення житла Вам відомі? Кого із відомих архітекторів і дизайнерів, які працюють у цьому напрямку, Ви знаєте?

Слайд 10

Завдання знавцям: вивчити обряд будівництва житла в давнину; cкласти кросворд «Архітектура»; зібрати українські народні прислів’я, приказки про хату; дібрати цікаві новини про екологічно чисте будівництво в світі.

Слайд 11

Завдання архітекторам створити рекламу про екобудинок; створити віртуальну екскурсію до екологічного будинку; створити фотогалерею природних матеріалів; познайомитися з правилами екологіч- ного будівництва, створивши буклет; підготувати репортаж про екологічне будівництво.

Слайд 12

Класики і народ кажуть: Хвала наполегливості! Перемагають лише сильні духом. ( М. Островський) Запитай пораду у того, хто вміє отримувати перемогу над самим собою. (Л. да Вінчі ) Не кажи - не вмію, а кажи- навчусь! (народна мудрість) Учись змолоду- пригодиться на старість! (народна мудрість)

Слайд 13

Дорогі діти ! На кінець, я хочу побажати Вам успіху в досягненні поставленої мети. Пам’ятайте, якщо довго мучитися, то щось та вийде!!! Захист проекту відбудеться 28.o9.2011 року о 14.20 в комп’ютерному класі школи. У д а ч і в с і м !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне