X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Районний Будинок школярів-комплексний позашкільний заклад

Завантажити презентацію

Районний Будинок школярів-комплексний позашкільний заклад

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Районний Будинок школярів-комплексний позашкільний заклад Проблемне питання: «Розвиток самостійного мислення дитини її творчих здібностей, підтримка обдарованої молоді району»

Слайд 2

Соціальний паспорт колективу 12 педагогічних працівників. З них: 8 -основних працівників; 4 -сумісників. З вищою освітою – 8; З середньою спеціальною – 3; З середньою загальною - 1.

Слайд 3

Гуртки науково - технічного напрямку гурток авіамоделістів - учасники обласних змагань з авіамодельного спорту, переможці обласної виставки « Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». У гуртках технічної творчості та обробки деревини, які створені на базі сільських шкіл учні мають нагоду здобувати корисні знання, розвивати свої практичні здібності.

Слайд 4

Гуртки туристсько - краєзнавчого та еколого - натуралістичного напрямку Вихованці цих гуртків є учасниками багатьох обласних конкурсів, змагань та конференцій. В цих гуртках учні пізнають свій мальовничий, рідний край, розробляють туристичні маршрути.

Слайд 5

Гуртки художньо – естетичного напрямку Особливе місце у роботі цього напрямку займає виставкова діяльність. Щороку організовуємо тематичні виставки до свят: «Своїми руками для любої мами»; «Новорічний подарунок»; «Великодні дзвони»; «В гості до казки»; «Світ наших захоплень»; «Це ми вміємо». У цій роботі намагаємось створити умови успіху для кожної дитини – учасника виставки. Кращі роботи надсилаємо для участі у обласних виставках: «Знай і люби свій край»; «Новорічний подарунок»; «Закарпатські самоцвіти»; « Космічні фантазії»; « Смарагдові витоки».

Слайд 6

За участь у цих конкурсах та виставка вихованці неодноразово нагороджені дипломами , грамотами, подяками. Вокальні гуртки та гурток народної творчості , які діють на базі Будинку школярів тісно співпрацюють із Будинком культури та школами і є учасниками багатьох районних та шкільних свят. Для змістовного і цікавого відпочинку дітей у Будинку школярів проводяться традиційні масові заходи: Свято презентації гуртків; Свято Миколая; Новорічний карнавал; Свято писанки; конкурсні програми для дівчат до 8 Березня; « Закарпатські вечорниці»; Свято «Наші зірочки»; Свято до дня захисту дітей. Система масових заходів виявляє талановитих дітей та забезпечує їм нашу підтримку в подальшому розвитку.

Слайд 7

Програма розвитку районного Будинку школярів Мета програми : - створення гуманістично – орієнтованого виховного простору в районі для творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей та учнівської молоді ; - забезпечення всебічного розвитку вихованців; виявлення і розвиток здібностей, таланту кожної дитини; формування духовно збагаченої, вільної, фізично здорової, творчо мислячої особистості, яка має міцні базові знання; формування високих моральних цінностей, що сприяють духовному розвитку суспільства. Основні завдання програми : розвиток творчого потенціалу учасників навчально-виховного процесу, ранньої професійної підготовки вихованців; активізація роботи педагогічного колективу з обдарованими і талановитими дітьми та молоддю; підвищення кваліфікації, педагогічної майстерності працівників, підтримка педагогічних досягнень; залучення сім’ї , батьківського активу до співпраці; вдосконалення матеріально-технічного забезпечення .

Слайд 8

Основні заходи щодо подальшого розвитку Вивчення спектру здійснювання послуг в позашкільних закладах області та тісна співпраця з ними. Проектування нових освітніх та соціально-культурних програм. Удосконалення системи пошуку, розвитку та підтримки обдарованих дітей з особливими потребами. Запровадження нових комп’ютерних технологій. Розробка та впровадження програм: комплексного, інтегрованого та випереджуючого навчання для обдарованих дітей. Створення умов самореалізації та соціалізації, участі вихованців у практичній діяльності ( Школа лідерів). Забезпечення участі вихованців у районних, обласних , всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Слайд 9

Ми всі в’язали і шили, дуже багато виробів зробили, Роботи вийшли – просто клас! На виставці представимо для вас. Є добрі , мудрі , мужні вчителі. Є учні здібні , дружні , поетичні. Заспівати б пісню, як ота пташина, А вона співає тож співаймо й ми.

Слайд 10

На заняття гурткові із задоволенням ідем, У різних конкурсах участь берем, Таланти свої тут розвиваєм, Знання нові ми здобуваєм. Чарівниці тут, поруч із вами Всіх плекають, як рідні мами. Тут професію можна здобути, Тільки треба про лінь забути!

Слайд 11

Наша адреса: 89300 м. Свалява вул. Головна, 19, тел. 2-16-75 Чекаємо на вас, юні друзі!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне