X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологічний будинок

Завантажити презентацію

Екологічний будинок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічний будинок Результати соціологічного опитування серед учнів, їх батьків і вчителів та просто мешканців села Мар’ївка Роботу виконував: Волков Геннадій вересень 2011 року [ ПРОЕКТ]

Слайд 2

Мета соціологічного опитування: привернути увагу суспільства до проблеми екології шляхом будівництва екологічного житла; виявити готовність людей до змін в собі заради майбутнього планети.

Слайд 3

Чи знаєте Ви, що таке екологічний будинок? Які матеріали для зведення стін використовували б у своєму будинку? Які джерела живлення житла Вам відомі? Кого із відомих архітекторів і дизайнерів, які працюють у цьому напрямку, Ви знаєте?   На які запитання треба було дати відповіді:

Слайд 4

Хто відповідав на запитання:

Слайд 5

Чи знаєте Ви, що таке екологічний будинок?

Слайд 6

Які матеріали для зведення стін використовували б у своєму будинку?

Слайд 7

Які джерела живлення Вам відомі?

Слайд 8

Кого із відомих архітекторів і дизайнерів, які працюють у цьому напрямку, Ви знаєте?

Слайд 9

Опитавши 120 чол. різних категорій населення нашого села, ми переконалися в тому, що: вони не знають, що таке екологічний або пасивний будинок; для зведення стін використовували б у своєму будинку традиційні матеріали, бо інші не відомі; джерела живлення житла відомі лише найпоширеніші в світі; не знають нікого із відомих архітекторів і дизайнерів, які працюють у цьому напрямку.

Слайд 10

ВИСНОВОК Отже, ми тепер розуміємо, як багато треба зробити, щоб екологічний або пасивний будинок продовжував жити, а ідея екологічного будівництва не залишилася лише фантазією, нездійсненою мрією людства. Люди! Будьте готові до змін в собі заради майбутнього планети!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія