Чорнобиль: 20 років після катастрофи
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Чорнобиль: 20 років по тому Чонобильський фотолітопис Загальний вид четвертого енергоблоку ЧАЕС. 19 грудня 1983 р.
Будівництво другої черги ЧАЕС. Київська обл., 1977 р. ЦДКФФА України ім. Г.С. Пшеничного, од. об. 0-168485
Технік з обліку спецпалива ЧАЕС А.Д. Лакеєв, лаборант-радіометрист В.П. Умнова, електромонтер Ф.Г. Твердохліб та
старший інженер-механік реакторного цеху В.З. Вигоняйло перед початком зміни. м. Прип'ять Чорнобильського району Київської області, 21 грудня 1978 р.
Вертоліт проводить дезактивацію території четвертого енергоблоку ЧАЕС. Київська обл., 1986 р
Монтаж металоконструкцій перекриття і бетонування захисної стіни четвертого енергоблоку ЧАЕС. 1986 р.
Фельдшер Херсонської обласної станції швидкої допомоги О.В. Ільченко (ліворуч) і лікар М.Є. Медвєдєв проводять профілак-тичний огляд переселенця, який постраждав від аварії на ЧАЕС.
Наметовий табір херсонських будівельників, які зводять на околиці с. Колонщина будинки для переселенців, що постраждали від аварії на ЧАЕС. Макарівський район Київської області, 1986 р.
Керівник групи відділу тваринництва ВТО "Прип'ять" А.М. Пилочугов, технолог Л.Г. Горбенко і інженер Б.О. Горський проводять радіологічний аналіз риби.
Машиніст Ладижинської ДРЕС В. Істомін керує по радіо бульдозером під час дезактивації території ЧАЕС. Київська обл. 1986 р.
Жителі смт Народичі Житомирської області, які постраждали від аварії на ЧАЕС, перед відправленням на відпочинок до Чехословаччини. 1986-1990 рр.
Будинок в с. Корогод Чорнобильського району Київської області, жителі якого виселені після аварії на ЧАЕС. 1990 р.
Житель с. Ноздрище Народницького району Житомирської області Д.Ф. Корчамлюк, евакуйований після аварії на ЧАЕС, засіває земельну ділянку. 1990 р.
Залишки "рудого лісу", враженого радіоактивними викидами з ЧАЕС. Чорнобильський район Київської області, 1990 р.
Чорнобильська катастрофа стала жорстоким випробуванням не лише для України, залишила глибокий слід в історичних джерелах. Нині, 20 років потому, можна констатувати, що історія Чорнобиля задокументована всебічно, але до суспільно-наукового обігу досі ввійшла лише незначна частина цих джерел.
Схожі презентації
Категорії