X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чорнобиль

Завантажити презентацію

Чорнобиль

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чорнобиль. Сторінки історії

Слайд 2

Слайд 3

Берег Прип’яті. Мирна весняна українська ніч. 26 квітня 1986 року… Ця дата назавжди залишиться у пам’яті людства. Чорнобиль… Ти відомий сьогодні кожному – Не ім’ям своїм, а бідою. Тою вулицею порожньою Понад прип’ятською водою…

Слайд 4

Не із сторінок стародавніх літописів і не з легенд та переказів увірвалося у наше життя це лячне і моторошне слово – Чорнобиль. Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів. Важким колесом “прокотилася” Україною аварія на Чорнобильській атомній станції.

Слайд 5

Слайд 6

Ніщо не віщувало біди. Стояла тиха весняна ніч. Квітень завершував свою вахту в природі і мав передати її травню. Саме в таку з ночей, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській атомній станції сталася аварія – вибухнув один з блоків. Ніч з 25 на 26 квітня, 1 година 23 хвилини 43 секунди.

Слайд 7

Слайд 8

Героями не народжуються, ними стають. На п’яту годину ранку пожежу було ліквідовано. Станцію врятували. Всі 28 чоловік затулили її собою. Шестеро з них загинули. Скромні плити Митинського кладовища у підмосков’ї вічно будуть нести їх імена. Але залишилась радіація… Вона нечутна, невидима, не має запаху і неприступна для наших органів чуття. Але людина беззахисна перед нею.

Слайд 9

Слайд 10

Людина – частина природи і постраждала вона так само, як луги, ліси, звірі. Чорнобиль пред’явив нам суворий рахунок. Проходять роки після аварії, а біль не вщухає, тривога не полишає людей. Чи знаєш ти, світе, Як сиво ридає полин? Як тяжко, як тужно Моєму народу болить!

Слайд 11

Минають роки після аварії на Чорнобильській АЕС,та біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсиса. Чорнобиль атомний - він, мабуть, зникне після того, як ми витравимо в собі Чорнобиль духовний. А поки що не заживає чорнобильська рана.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне