X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Профілактика

Завантажити презентацію

Профілактика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Магнітні Властивості Презентацію підготували Учні 11-Б классу СШ №211 Колган Нікіта та Орлюк Владислав

Слайд 2

Магніт— тіло, що має власне магнітне поле, магнітний диполь. Тіла, які тривалий час зберігають магнітні властивості, називають постійними магнітами.

Слайд 3

Феромагнетики Феромагнетики — сильно магнітні речовини, здатні намагнічуватися навіть у слабких магнітних полях. Феромагнетики мають намагніченість у відсутності магнітного поля. Деякі метали (залізо, нікель, кобальт, гадоліній, манган, хром та їхні сплави) з великою магнітною проникністю, що проявляють явище гістерезису; розрізняють м'які феромагнетики з малою коерцитивною силою та тверді феромагнетики з великою коерцитивною силою. Феромагнетики використовуються для виробництва постійних магнітів, осердь електромагнітів та трансформаторів.

Слайд 4

Парамагнтики Парамагнетики — речовини, які намагнічуються в напрямку зовнішнього магнітного поля. Парамагнетики належать до слабомагнітних речовин. Парамагнетики втягуються в магнітне поле. За відсутності зовнішнього магнітного поля парамагнетик не намагнічений.

Слайд 5

До парамагнетиків відносяться алюміній, платина, багато інших металів (лужні і лужноземельні метали, а також сплави цих металів), кисень , оксид азоту (NO), оксид марганцю (MnO), хлорне залізо (FeCl3) та інші.

Слайд 6

Діамагнетики Діамагнетики — речовини, що намагнічуються проти напрямку зовнішнього магнітного поля. За відсутності зовнішнього магнітного поля діамагнетики немагнітні. Під дією зовнішнього магнітного поля кожний атом діамагнетика набуває магнітного моменту, пропорційного магнітній індукції й напрямлений назустріч полю. Діамагнетики, які вносять у магнітне поле, послабляють це поле. Це ослаблення можна пояснити виникненням у діамагнетику внутрішнього магнітного поля, напрямленого проти зовнішнього магнітного поля.

Слайд 7

Приклади діамагнетіків: всі речовини з ковалентним хімічним зв'язком, лужно-галоїдні кристали, неорганічне скло, напівпровідникові з'єднання А3В5, А2В6, кремній, германій, бор та інші. Ряд металів: мідь, срібло, золото, цинк, ртуть, галій та інші, водень, азот, вода та інші.

Слайд 8

Спостерігаючи за поведінкою магнітної стрілки в середовищі довкола провідника зі струмом ,французький учений Ампер, запропонував ідею, що магнетизм Землі викликано струмом, який тече всередині земної кулі. Далі Ампер висунув більш загальні висновки - магнітні властивості будь-якого тіла визначаються замкнутими електричними струмами всередині нього.

Слайд 9

Відповідно до гіпотези Ампера, всередині молекул і атомів циркулюють елементарні електричні струми. Згодом стало відомо, що ці струми являють собою рух електронів по орбітам в атомі. Якщо площини, в яких циркулюють ці заряди, розташовані невпорядковано по відношенню одна до одної внаслідок теплового руху молекул, з яких складається тіло, то їх взаємодія взаємно компенсується і ніяких магнітних властивостей тіло не проявляє. І навпаки: якщо площини, в яких обертаються електрони, паралельні одна одній і напрям нормалей до цих площин однаковий, то такі речовини мають зовнішнє магнітне поле.

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія