X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Перспектива використання ГМО"

Завантажити презентацію

"Перспектива використання ГМО"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перспектива використання ГМО Презентацію виконала учениця 6 класу гімназії Голощук Дарія

Слайд 2

ГМО – це генетично модифікований організм, що утворюється в результаті застосування технологій генної інженерії, що дає можливість подолати бар’єри між різними видами, наприклад помідор можна “схрестити” з рибою, бактерію із картоплею, свиню з медузою і т. д.

Слайд 3

Це – рослини із вбудованими вакцинами і вітамінами, наприклад “Золотий рис” із вбудованим провітаміном А або банани із анальгіном.

Слайд 4

Дерева будуть рости швидко і матимуть яскраво виражені корисні якості та повідомлятимуть фермерам про свою спрагу легким світінням листків. Генетично модифіковані коти не будуть викликати алергію у людей, чутливих до котячої шерсті.

Слайд 5

Вчені визначили декілька проблемних сфер:

Слайд 6

Вагомі аргументи на користь масового використання генної інженерії висувають компанії-виробники трансгенів. Протягом останніх 20 років кількість людей на планеті може зрости у два рази. Це потребує використання технології, яка дозволить виробляти більше продуктів харчування. Тому, без генної інженерії людству аж ніяк не обійтися.

Слайд 7

Рослини, зконструйовані з допомогою генної інженерії, зможуть давати більші урожаї, з більшою кількістю поживних речовин в порівнянні із традиційними культурами. А це в поєднанні з нано-технологіями ,,небесних ферм’’, де на поверхах помістяться різні сільськогосподарські угіддя для виробництва фруктів, овочів, зерна, м'яса й молочних продуктів.

Слайд 8

Проте, країни західної Європи мають підвищений попит на ,,органічну”(біологічну, біодинамічну) продукцію і є імпортерами ,,чистої” їжі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія